Priateľky

Tri ženy – Hana, Marta, Táňa. Tri priateľky – tri osudy, ktoré spája túžba po sebanaplnení a zmysluplnom živote. Hľadajú samy seba a popritom čosi strácajú a iné zasa nachádzajú, trápia sa aj tešia, jednoducho si so sebou vláčia balíček života naplnený rôznorodou zmesou. A, samozrejme, aj plný zvratov a prekvapení. Dúfam, že budete túto knihu čítať s láskou, pretože ja som ju s láskou písala. Obľúbila som si všetky tri ženy a ťažko sa mi s nimi lúčilo. Podľa mňa sú skvelé aj so svojimi chybami. Napokon, kto z nás ich nemá?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355988/big_priatelky-p3O-355988.jpg 3.8162
Romány

Vydáno: , Ikar (SK)

Kniha Priateľky

weberda

Klasika od Kelleové, ale přečtu si to vždy ráda.

Zlatinka.Emilly

V příběhu se nic moc nedělo, takový obyčejný život tří kamarádek v rozmezí několika měsíců. Co se mi nelíbilo, že jedna z hlavních postav nesla jméno autorky. Ale jinak se kniha četla dobře, žádná zbytečná omáčka.

Hakl54

Nenáročně, oddechové čtení. Oproti jiným knihám od této autorky ji zařazuji mezi ty lepší.

Lemurka

Jednoduchá kniha, přečetla jsem vic nez půlku a nebavilo mě to, poradne žádný dej. Všechny 3 ženy mi byly nesympaticke a jejich chování mi přišlo neuveritelne.

Hanuja

Tak takové odpočinkové příjemné čtení. Vím, že knížku brzy přečtu.

Allla9

Knížka je plná děje a emocí. Jde o všední život se svými radostmi a problémy. Střídá se štěstí se smutkem - prostě obyčejný život.

vekkr
16.12.2020

Kdybych měla za dva dny vyprávět děj, tak si nevzpomenu, ale svému účelu posloužila a já si u čtení odpočala.

Krisařka
27.10.2020

Opět jednohubka, ma ale lepsi knihy