Při návalech aspoň není zima

Při návalech aspoň není zima https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288571/bmid_pri-navalech-aspon-neni-zima-ji1-288571.jpg 3 26 10

Neexistuje nic horšího než slavit padesátiny a přitom se potýkat se změnami nálad a chvílemi si připadat jako rozpálená kamna. Proto Doris bere nohy na ramena a spolu s přítelkyněmi vyrazí do wellness hotelu. Horké kameny, sauna a jiné příjemné věci pomáhají krášlit tělo a duši povznesou bublinky šampaňského…

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Bei Hitze ist es wenigstens nicht kalt , 2011

anezur33
31.10.2021 3 z 5

Nenáročná kniha ,nemusí se u ní moc přemýšlet.

Adelen
28.03.2021 2 z 5

Od této knihy jsem čekala víc. Myslela jsem si, že se u ní hodně zasměju, ale bohužel. Sice oddechové, ale poněkud nudné čtení. Za mě zklamání.

Kopretinka784
28.07.2020 4 z 5

Knihu jsem začala číst po přečtení Kafkova Zámku, což byl dost velký skok do reality a nenáročné čtení. Knihu bych doporučila ženám, které už samy poznaly, že slovo návaly nepředstavuje jenom např. spoustu lidí v supermarktetu. Věrohodný popis obav ze strárnutí a různý přístup k těmto obavám. Víkendový wellnes pobyt tří přítelkyň, které se dlouho neviděly, odhalí nejen jejich současné problémy, ale objasní i některé věci z jejich minulosti. Ne všechno, co se na první pohled jeví jako pohodové, je pohodové i ve skutečnosti. Nikdy člověk neví o tom druhém všechno. Přesto - nebát se budoucnosti a užívat si života !

Doubravka1975
15.05.2019 3 z 5

Nenáročné čtení ze života, ale podle názvu jsem myslela, že to bude větší sranda. Doris mi přišla hrozně rozmazlená a ufňukaná a docela mi byla nesympatická. Doufám, že já svoje půl století nebudu takhle prožívat. A kdyby mi někdo chtěl připravit takové překvapení, já bych se vůbec nezlobila. A ještě jsem si myslela, že Alex bude Saša...

Trina1
02.08.2018 2 z 5

Tohle nemělo hlavu ani patu. Bylo to o všem a o ničem. Pořád samá sauna, pedikúra, pláč, sauna, kosmetika, nával, pláč, sauna, kadeřnice, pláč, atd atd atd... Plytký děj, nedotažené. Za mě vyloženě ztráta času.

sabca
26.01.2018 3 z 5

Knížka mě zklamala. Čekala jsem, že bude více humorná. Moc jsem si u ní nezasmála a proto jenom 3 hvězdičky.

SBH
06.06.2017 4 z 5

Po záplavě YA literatury jsem sáhla po něčem z opačného spektra a byla velmi příjemně překvapena. Styl vyprávění z úhlu pohledu tří přítelkyň, přičemž Doris vedla, nebyl tak zmatený, jak jsem se obávala. Vtipnost autorky gradovala a na konci jsem se smála nahlas. Oceňuji upřímný popis obav z klimakteria v době absolutní posedlosti věčným mládím. Jediné, co mi trochu skřípalo, byl fakt, že všechny postavy žily v totálním blahobytu, a pokud náhodou nikoli (Anke), jednalo se o chybu v matrixu, kterou bylo nezbytné ihned odstranit. Německo je nejspíš opravdu Rájem na Zemi. Příběh mi přišel uvěřitelný včetně rozuzlení načrtnutých zádrhelů. Kniha se mi moc líbila.

mariva
24.10.2016 3 z 5

Nenáročné odpočinkové čtení, ideálně pro ženy kolem padesátky. Jak už se dá odhadnout z názvu, v knížce nechybí humor a skutečně jsem se chvílemi pořádně zasmála, ale hlavní myšlenkou je, aby se ženy nebály pokročilejšího věku a těšily se na, co jim život ještě přinese. Čekala jsem ale trochu víc.

alnahu
24.10.2016 2 z 5

Doris by chtěla uniknout blížícím se kulatinám , tak si vyrazí místo rodinné oslavy s přítelkyněmi do wellness hotelu. Na tuto knihu jsem se velmi těšila ,čekala jsem humorný příběh, ale zklamala mě-za mě pouze 2 hvězdičky.

darina
06.07.2016

Lehká četba na dovolenou pro nás ženy. S chutí jsem s knížkou strávila dnešní odpoledne
a nenudila jsem se.

2016  56%Při návalech aspoň není zima
2009  75%Domilováno
2012  63%Moje drahá teta
2011  70%Kamarádky

Kniha Při návalech aspoň není zima je v