Při návalech aspoň není zima

Neexistuje nic horšího než slavit padesátiny a přitom se potýkat se změnami nálad a chvílemi si připadat jako rozpálená kamna. Proto Doris bere nohy na ramena a spolu s přítelkyněmi vyrazí do wellness hotelu. Horké kameny, sauna a jiné příjemné věci pomáhají krášlit tělo a duši povznesou bublinky šampaňského…

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/288571/pri-navalech-aspon-neni-zima-ji1-288571.jpg 2.615

Bei Hitze ist es wenigstens nicht kalt (2011)

Vydáno:, Alpress

Trina1

Tohle nemělo hlavu ani patu. Bylo to o všem a o ničem. Pořád samá sauna, pedikúra, pláč, sauna, kosmetika, nával, pláč, sauna, kadeřnice, pláč, atd atd atd... Plytký děj, nedotažené. Za mě vyloženě ztráta času.

sabca

Knížka mě zklamala. Čekala jsem, že bude více humorná. Moc jsem si u ní nezasmála a proto jenom 3 hvězdičky.

SBH
06.06.2017

Po záplavě YA literatury jsem sáhla po něčem z opačného spektra a byla velmi příjemně překvapena. Styl vyprávění z úhlu pohledu tří přítelkyň, přičemž Doris vedla, nebyl tak zmatený, jak jsem se obávala. Vtipnost autorky gradovala a na konci jsem se smála nahlas. Oceňuji upřímný popis obav z klimakteria v době absolutní posedlosti věčným mládím. Jediné, co mi trochu skřípalo, byl fakt, že všechny postavy žily v totálním blahobytu, a pokud náhodou nikoli (Anke), jednalo se o chybu v matrixu, kterou bylo nezbytné ihned odstranit. Německo je nejspíš opravdu Rájem na Zemi. Příběh mi přišel uvěřitelný včetně rozuzlení načrtnutých zádrhelů. Kniha se mi moc líbila.

mariva
24.10.2016

Nenáročné odpočinkové čtení, ideálně pro ženy kolem padesátky. Jak už se dá odhadnout z názvu, v knížce nechybí humor a skutečně jsem se chvílemi pořádně zasmála, ale hlavní myšlenkou je, aby se ženy nebály pokročilejšího věku a těšily se na, co jim život ještě přinese. Čekala jsem ale trochu víc.

alnahu
24.10.2016

Doris by chtěla uniknout blížícím se kulatinám , tak si vyrazí místo rodinné oslavy s přítelkyněmi do wellness hotelu. Na tuto knihu jsem se velmi těšila ,čekala jsem humorný příběh, ale zklamala mě-za mě pouze 2 hvězdičky.

darina
06.07.2016

Lehká četba na dovolenou pro nás ženy. S chutí jsem s knížkou strávila dnešní odpoledne
a nenudila jsem se.
darina