Při návalech aspoň není zima

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Neexistuje nic horšího než slavit padesátiny a přitom se potýkat se změnami nálad a chvílemi si připadat jako rozpálená kamna. Proto Doris bere nohy na ramena a spolu s přítelkyněmi vyrazí do wellness hotelu. Horké kameny, sauna a jiné příjemné věci pomáhají krášlit tělo a duši povznesou bublinky šampaňského…

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288571/pri-navalech-aspon-neni-zima-ji1-288571.jpg 2.720
Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Alpress
Orig. název

Bei Hitze ist es wenigstens nicht kalt, 2011

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (8)

Kniha Při návalech aspoň není zima

Přidat komentář
Kopretinka784
28. července

Knihu jsem začala číst po přečtení Kafkova Zámku, což byl dost velký skok do reality a nenáročné čtení. Knihu bych doporučila ženám, které už samy poznaly, že slovo návaly nepředstavuje jenom např. spoustu lidí v supermarktetu. Věrohodný popis obav ze strárnutí a různý přístup k těmto obavám. Víkendový wellnes pobyt tří přítelkyň, které se dlouho neviděly, odhalí nejen jejich současné problémy, ale objasní i některé věci z jejich minulosti. Ne všechno, co se na první pohled jeví jako pohodové, je pohodové i ve skutečnosti. Nikdy člověk neví o tom druhém všechno. Přesto - nebát se budoucnosti a užívat si života !

Doubravka1975
15.05.2019

Nenáročné čtení ze života, ale podle názvu jsem myslela, že to bude větší sranda. Doris mi přišla hrozně rozmazlená a ufňukaná a docela mi byla nesympatická. Doufám, že já svoje půl století nebudu takhle prožívat. A kdyby mi někdo chtěl připravit takové překvapení, já bych se vůbec nezlobila. A ještě jsem si myslela, že Alex bude Saša...


Trina1
02.08.2018

Tohle nemělo hlavu ani patu. Bylo to o všem a o ničem. Pořád samá sauna, pedikúra, pláč, sauna, kosmetika, nával, pláč, sauna, kadeřnice, pláč, atd atd atd... Plytký děj, nedotažené. Za mě vyloženě ztráta času.

sabca
26.01.2018

Knížka mě zklamala. Čekala jsem, že bude více humorná. Moc jsem si u ní nezasmála a proto jenom 3 hvězdičky.

SBH
06.06.2017

Po záplavě YA literatury jsem sáhla po něčem z opačného spektra a byla velmi příjemně překvapena. Styl vyprávění z úhlu pohledu tří přítelkyň, přičemž Doris vedla, nebyl tak zmatený, jak jsem se obávala. Vtipnost autorky gradovala a na konci jsem se smála nahlas. Oceňuji upřímný popis obav z klimakteria v době absolutní posedlosti věčným mládím. Jediné, co mi trochu skřípalo, byl fakt, že všechny postavy žily v totálním blahobytu, a pokud náhodou nikoli (Anke), jednalo se o chybu v matrixu, kterou bylo nezbytné ihned odstranit. Německo je nejspíš opravdu Rájem na Zemi. Příběh mi přišel uvěřitelný včetně rozuzlení načrtnutých zádrhelů. Kniha se mi moc líbila.

mariva
24.10.2016

Nenáročné odpočinkové čtení, ideálně pro ženy kolem padesátky. Jak už se dá odhadnout z názvu, v knížce nechybí humor a skutečně jsem se chvílemi pořádně zasmála, ale hlavní myšlenkou je, aby se ženy nebály pokročilejšího věku a těšily se na, co jim život ještě přinese. Čekala jsem ale trochu víc.

alnahu
24.10.2016

Doris by chtěla uniknout blížícím se kulatinám , tak si vyrazí místo rodinné oslavy s přítelkyněmi do wellness hotelu. Na tuto knihu jsem se velmi těšila ,čekala jsem humorný příběh, ale zklamala mě-za mě pouze 2 hvězdičky.

darina
06.07.2016

Lehká četba na dovolenou pro nás ženy. S chutí jsem s knížkou strávila dnešní odpoledne
a nenudila jsem se.
darina

Doporučujeme

Než jsem tě poznala
Než jsem tě poznala
Zahrada stínů
Zahrada stínů
Dvojí život Heleny Grahamové
Dvojí život Heleny Grahamové
Každá sedmá vlna
Každá sedmá vlna

Autor a jeho další knihy

Dora Heldt
německá, 1961

Kniha Při návalech aspoň není zima je v

Přečtených28x
Čtenářské výzvě5x
Doporučených2x
Knihotéce4x
Chystám se číst6x
Chci si koupit1x