Prezident Zeman: slova a činy

Prezident Zeman: slova a činy https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376118/mid_prezident-zeman-slova-a-ciny-ABt-376118.png 4 3 3

Tento unikátní rozsáhlý dokumentační materiál mapuje výroky a skutky prvního českého prezidenta zvoleného v přímé volbě. Veškeré záznamy vycházejí z přímého zdrojování, přesných citací a doložitelných faktů a událostí. Dávají dohromady plastický obraz o tom, jak to na Hradě od roku 2013 do dnešních dnů vypadalo a vypadá.... celý text

Literatura faktu Biografie a memoáry Historie
Vydáno: ekniha , Noviny.cz

Prezident Zeman: slova a činy , 2017

rencovav
19.12.2020 4 z 5

Skvělá, trefná, pečlivě ozdrojovaná a velmi detailní e-kniha o Miloši Zemanovi v roli prezidenta České republiky. Jen škoda, že končí v listopadu, budu si pak muset přečíst i ty aktualizace. Už dlouho jsem se do něčeho takhle neponořila. Když vidíte takhle souhrnně události posledních pěti let, je to zajímavé i děsivé zároveň. Zajímavé i proto, že tehdy ve svých třinácti jsem se o volbu prezidenta zajímala jen tak letem světem, protože se o tom všude mluvilo, a děsivé, protože si dneska asi trochu lépe uvědomuji, co těchto pět let znamenalo, co se Zemanovi "podařilo" a co všechno se může s Českou republikou dít v dalších měsících a letech.

Česneksmedem
08.06.2019 4 z 5

Souhrn výroků a slibů našeho pana prezidenta z jeho první "pětiletky". Obrázek nechť si každý udělá sám, ale na chytání se za nos rozhodně nevěřím.

Šnek86
22.09.2018 3 z 5

Pěkně ucelený materiál, kde je vidět jakých svinstev je schopen rádoby prezident ČR.
Doporučil bych knihu všem jeho voličům, ať se chytí za nos.

2023  96%Tohle jsme chtěli: Prezident Zeman – slova a činy
2017  73%Prezident Zeman: slova a činy