Prevítem snadno a rychle

Napadlo vás někdy, když se láskyplně skláníte nad postýlkou svého robátka, že ten spící andílek je bytost nevypočitatelná, ba dokonce záludná? Co se vám snaží sdělit svým bubláním, vrkáním či vřískotem? Proč vám šermuje před očima svýma buclatýma ručkama? A co má znamenat jeho první triumfální úsměv? Tento necenzurovaný deníček lidského mláděte vám sice neposkytne žádné praktické rady, jak si počínat ve výchovné tísni, zato brzy pochopíte, kdo je váš potomek... a že vás má v hrsti....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/84_/84113/previtem-snadno-a-ry-84113.JPG 4421

Prevít (1.)

Literatura světová, Humor
Vydáno:, Ivo Železný

How To Be A Little Sod (1991)

Počet stran:128
Jazyk vydání:český
Překlad:František Fröhlich
Ilustrace/foto:Tony Ross
Vazba knihy:měkká / brožovaná
ISBN:80-7116-400-3

Kniha Prevítem snadno a rychle

pingu1

Vtipná, nápaditá knížka psaná z pohledu batolete :-) Doporučuji všem čerstvým i budoucím rodičům :-)

jana79

Chechtala sem se dost,takze jedine doporučení nevhodne do vlaku,radši si ji nechte na doma. Skvele na odreagovani,zapomenete na stres.

bookemma

Kniha přečtená za hodinu a půl na chatě ve chvíli, kdy už fakt nebylo co číst. No...ano, zasmála jsem se (někdy), ale spíše mě podání a příběh rozesmutnily a mírně znechutily. Za chvíli asi taky budu mladou maminou a při představě toho, co rodiče musí zakoušet se mi hrůzou zježily vlasy na hlavě. Kromě toho jsem měla pocit, že děcko si z nich jen tropí šprťouchlata... Ale kniha je nenáročná, odpočinková četba... A to byl ve výsledku asi přesně její účel.

jarmuk

četl jsem to už dávno, ale bavil jsem se hooodně. Navíc je cítit, že autor píše o tom co zná.

Maaruska1

Nenáročná četba, co mi však vadilo bylo podání, že dítě a rodiče jsou nepřátelé a stojí na opačných stranách barikády.. :)

Renncha
26.12.2018

Velmi vtipná a celkem i poučná kniha,doporučuji přečíst !

Áňa 998
09.09.2018

Skvělá odpočinková četba :)

kusma
30.07.2018

Myslím, že to šlo podat vtipněji a citlivěji. Nejvíc mi asi vadilo, že jsem měla pocit, že své rodiče nenávidí.