Přes palubu - Přežil jsem potopení Titaniku, 1912

Přes palubu - Přežil jsem potopení Titaniku, 1912

George musí být ten nejšťastnější kluk na světě. Spolu se svou sestřičkou Phoebe a tetičkou se plaví na Titanicu, největší lodi, jaká kdy byla postavena. George si nemůže pomoci a prozkoumá každý centimetr této úžasné lodi, i když ho to přivádí do problémů. A pak se stane nemožné – Titanic narazí do ledovce a dovnitř se dostane voda. George se ocitne sám plný obav na palubě potápějící se lodi. Předtím se vždy dokázal z problémů nějak dostat, ale jak se dostane odsud?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/232834/pres-palubu-prezil-jsem-potopeni-ti-232834.jpg 4.610
Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno:, Computer Press (CPress)

JanaT.

Čteme se synem (2. třída) celou sérii,moc ho zajímá a hodně se ptá.Našli jsme myslím po knihách o autech ten pravý žánr pro něj.Rozsah a velikost písma vyhovující malým čtenářům. Super je faktografická příloha vzadu.

Saša2009
15.06.2017

Kniha se mi líbila.

bflm
29.05.2016

Syn (8 let) přečetl téměř v kuse. Do té doby četl jen komiksy. Můžeme jen doporučit.

JanaDor
31.12.2014

Kniha je určena začínajícím čtenářům od sedmi let. Jsou zde velká písmena a velké mezery mezi řádky.Musím uznat, že děj je zpracován skvěle. Příběh je zajímavý a napínavý. Dobře se to čte a osobně si myslím, že to děti bude bavit.

Lauren Tarshis

Lauren Tarshis