Přehled teorií osobnosti

Přehled teorií osobnosti

Reprezentativní výběr třinácti nejvlivnějších teorií osobnosti v psychologii s důrazem na životní dráhy jejich autorů (S. Freud, C. G. Jung, A. Adler, K. Horneyová, H. S. Sullivan, E. Fromm, E. H. Erikson, J. Dollard, N. E. Miller, R. B. Cattell, K. Lewin, G. W. Allport, C. R. Rogers, A. H. Maslow, V. E. Frankl). Učebnice je určena studentům pedagogiky, psychologie, sociologie. sociální práce i odborníkům v praxi. Zaujme však každého, kdo chce porozumět mnoha často rozdílným výkladům lidského chování a dynamickým procesům, které působí v lidské osobnosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/29463/prehled-teorii-osobnosti-zhT-29463.jpg 4.242

A Review of Personality Theories

Literatura naučná, Psychologie a pedagogika
Vydáno:, Portál

molt

Za týden si udělat hrubý názor na jedny z největších mozků psychologie? S touto knihou to není nemožné!

Andy1503

Čtu již podruhé, přínosné, stručné, ráda si i jen tak někdy otevřu a obnovím informace.

Zikus
28.11.2016

Celkem obohacující knížka. Během necelých dvou let jsem ji přečetl třikrát.

dark.ma93
05.03.2015

Jedno z nejpřínosnějších čtiv, které mi hodně dalo nejen ke studiu, ale i k životu.

Martinka 135
28.05.2014

Výborná kniha. Ve stručnosti shrnuty všechny základní a nejdůležitější teorie osobnosti . Je zajímavé sledovat, jak se pohled na osobnost v minulosti vyvíjel a stále vyvíjí. Pro mě velmi přínosné čtivo.