Prečo muži klamú a ženy plačú

Prečo muži klamú a ženy plačú https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/54719/preco-muzi-klamu-a-z-54719.jpg 4 255 34

V príručke nájdete praktické a ľahko stráviteľné rady, ktoré vám pomôžu skvalitniť osobné i pracovné vzťahy.

Literatura naučná Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Ikar (SK)

Why men lie and women cry

Timca
24.02.2016

pěkně jsem se posmála , souhlasim s níže pani nebo slečnou , že muži jsou lovci a ženy ochránkyně krbu a bla bla , trochu zastaralej pohled , taky mě štvalo jak má vypadat muž a jak žena , ale jinak dobrý , jsou tam i chytrý věci , zozhodně bych si knihu nekoupila

Klarinet
15.01.2016 1 z 5

"Moje tchýně a já jsme žily šťastně dvacet let. Pak jsme se setkaly." Trochu si srovnáte v hlavě, proč je to tak a ne jinak a že s tím nic nenaděláte. A trochu se pobavíte a poznáte se v řádcích knihy, která však jen zabírá místo v knihovně těm neskonale lepším.

vekune
09.11.2015 1 z 5

Tak u tohodle jsem byla vážně znechucená. Stereotypy, nic než stereotypy a od toho se vše odvíjí. Muži lovci, ženy u krbu a tak to funguje dosud. Všechny příklady byly o tom, jak chlap vydělává peníze a žena je v domácnosti. Neříkám, že něco není pravda, ohledně komunikace apod. Ale tenhle předsudkovej blábol mě fakt naštval.

JulaJ
17.09.2015

Tahle je moje oblíbená. Zvlášť obrázek, kdy muž hledá v lednici máslo (kterého je tam asi dvacet balení) a tvrdí, že doma nemají máslo! Jako bych viděla toho svého :-)

Mercatino
09.12.2014 5 z 5

Dost dobrý. Jen to aplikovat a bude to fantastický. Každopádně kniha by se dala zkrátít o polovinu ne li více. Tak jednoduché, všem chlapům povinně. Vyzkoušel jsem rady z knihy a výsledky jsou velmi blahodárné.Ted přítelkyni mnohem více chápu a říkam si, to má v genech, to je dobrý, to chce trpělivost :-D

CharlieLN
12.08.2014 5 z 5

Velmi zajímavá a poučná kniha, dověděla jsem se věci, o kterých jsem neměla ani zdání. Teď už dokážu druhé pohlaví pochopit trochu lépe. Měl by si jí přečíst každý. To platí i o druhém díle. Doporučuji k přečtení. Čte se velmi dobře.

luciefeix
27.11.2013

v hodně vecech jsem se poznavala ale cekala jsem vice :(

Poutnice
02.10.2013 5 z 5

přečteno, pochopeno, zařazeno, používáno...skvěle napsaný a funguje :)

Marčullkas
22.07.2013 4 z 5

Přečtená jedním dechem.
Nenuceně napsané rady formou humoru. Knihu mi doporučila kamarádka psycholožka :)

PomněnkaPrvní
07.05.2013

Knížka je hodně poučná, psaná lehkou a vtipnou formou, takže u ní vydrží i "nečtivci". Každá rada nebo informace je podložená nějakým argumentem nebo výzkumem, takže i kritik a rejpal (jako já) bude spokojen, že mu jen nevnucují názory (toto dělej, toto říkej, toto nedělej...), ale že mu vysvětlí, proč to tak je, že se s tím čtenář ztotožní a říká si: "že mě to nenapadlo dřív". Musím se ale přiznat, že se k této knize musím vracet, protože ne všechno si člověk zapamatuje, nebo prostě zapomíná používat v praxi. Ale je to opravdu dobrý rádce - nyní když uvidíte muže "zírat do ohně", nerozčílí Vás to, ale budete chápat, proč to tak je. A už Vás ani nebude tolik vytáčet to zběsilé přepínání kanálů dálkovým ovladačem televize, protože budete v obraze ;)

Landys
29.04.2013 4 z 5

Vtipně napsaná knížka o problémech mezi ženou a mužem. Ani jedno pohlavý nevyzdvihuje a bere je jako rovnocené. Po této knížce možná svému partnerovi porozumíte. Doporučuji všem :)

Lilu_
21.02.2013 4 z 5

Dobře napsaná kniha, už jsem ji doporučila skoro všem kamarádkám, když jsem ji četla ,tak mi to všechno začalo zapadat do sebe:-)

Aliii
14.09.2012 5 z 5

Opět knížka pro pobavení, ve které se zábavnou formou dozvíte hodně o ženách, mužích a vztahy mezi nimi - a hlavně, jak ty vztahy zlepšíit a lépe spolu vycházet.

DonFilipson
13.01.2012 5 z 5

Super kniha která vystihuje chování můžu tak i žen a dětí. Doporučil bych to jako povinnou četbu pro každý pár ale i samostatné jedince kteří zde můžou naleznout i tzv. zakopaného psa proč se nemohou seznámit. ještě můžu dodat že kniha se čte jedním dechem a i čtenář jako já ji zvládl za den :)

Autoři knihy

Allan Pease