Přechod do Zlatého věku v roce 2032

Přechod do Zlatého věku v roce 2032 https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/138819/mid_prechod-do-zlateho-veku-v-roce-2032-YVa-138819.jpg 5 8 4

Kniha vám pomůže napojit se na vesmírné energie, abyste pochopili změny, které se začínají dít. Na naši planetu přijdou...

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Práh

Trasition to the golden age in 2032 , 2012

kakaba4818
17.01.2019 3 z 5

Tuto knihu bych nazvala ,,Životopisem Matky Země a jejích dětí". Dozvíte se, jaká energie v současné době ovládá jednotlivé státy na všech kontinentech. Text je opravdu napsán podobně jako životopis, takže žádné detailní přibarvování nečekejte. Od knihy jsem čekala ještě něco trochu jiného, ale určitě nelituji toho, že jsem si ji přečetla.

madonna6956
06.11.2017

Četla jsem a asi si přečtu znovu obecně knihy této autorky. :) Dám tomu šanci. :)

Mondie
24.07.2015 4 z 5

Už aby to bylo, do jisté míry zase zapadají dílky do skládačky. Jinak jsem knihu objevila v levných knihách za 29Kč! A vůbec nelituji této částky. Samozřejmě se předpovědi mohou lišit, ovšem i to je třeba brát s rezervou. Co se týká popisků jednotlivých států, nejedná se o žádné bludy. Čakry Země a energetické portály, které se již otevírají. To vše lze dohledat i v jiných zdrojích. Samozřejmě nechybí také zprávy o Duté Zemi, informace ohledně dimenzí a bájných ohnivých dracích, což jsou strážci 4D. Velká část z nás má slušně našlápnuto do 5D. Jelikož 3D už byla dovršena a nic nového tam už nepřijde. Jisté procento populace však bude v tomto hologramu 3D a dokončí všechny své potřebné zkoušky.
Doporučuji

Jaroslav_Huksa
13.06.2015 5 z 5

Hodně krásná budoucnost, už aby to tu bylo! :))