Prázdniny s Julií

Rozpustilá dívka Julie, která vystrnadila svého strýce z jeho rodné vily, protože ho chtěla ukrýt před vdavekchtivou vdovou Laurou, se rozhodla proměnit toto místo v letní penzion pro hosty. Tak začíná příběh plný lásky, nedorozumění a dobrodružství, okořeněný ještě záhadnou ztracených perel herečky Mii Bodo. A když se navíc strýc, který už nemůže na chatě vydržet, nečekaně vrátí, není o humorné situace a nečekaná setkání nouze....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/95_/95606/prazdniny-s-julii-95606.jpg 3.844
Humor, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Petra (ČR)

Kniha Prázdniny s Julií

ManitraM

Velmi zábavná, i když mi přišlo, že před sebou vidím klasický film pro pamětníky :) a možná právě proto jsem se u toho tolik bavila...

cukrovka
23.12.2018

Nenáročné oddechové čtení.

13.04.2018

Tak tohle stálo za přečtení. Letní vtipné čtení, u kterého jsem se zasmála. Skvělá knížka od Fan Vavřincové.

kopretina19
21.02.2018

Vtipná a nenáročná prázdninová oddechovka. Nijak extra nenadchne, neurazí, ale pobaví.

Aracely
18.11.2017

Nejsem z knihy nadšená tak, jako moje babička, ale nebylo to špatné... Nicméně jsem si musela zvykat na tu mluvu, vůbec se tam podle mého názoru nehodila. Příběh byl velmi bláznivý a chaotický, ale pokud toto vyhledáváte, tak se Vám Prázdniny s Julií budou líbit.

krucipisek
14.01.2016

četla jsem ji ještě jako dvanáctiletá holka, když vycházela jako čtení na pokračování v časopise Naše rodina, který odebírala moje babička.
Bylo to v té době krásné počteníčko se čtrnáctidenní nedočkavostí na další vydání časopisu.
Krásná vzpomínka na dětství...

tisha8409
28.08.2015

Toto jsem četla, ale nenadchlo mne to, asi proto, že je tam cítit ten sedmdesátkový podton, na dobu devadesátek takový.. nereálný - mluva především.

raty
10.08.2015

Velmi milé a vtipné letní čtení, které mi připomínalo sledování filmů pro pamětníky.