Prázdniny s dinosaury

Prázdniny s dinosaury
https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/257462/bmid_prazdniny-s-dinosaury-257462.jpg 5 16 16

Roztomilý interaktivní příběh, který vtáhne malého čtenáře přímo do děje. Honzík se sestřičkou Klárkou ho vezmou na prázdniny k babičce a dědečkovi. Společně s nimi zažije spoustu úplně obyčejných, ale i neobyčejných věcí. Pojedou vláčkem, budou si hrát s pejskem Fidem a kočkou Šlojmou, ochutnají babiččin vynikající rybízový koláč a pomůžou jí na zahradě natrhat ovoce. Jednoho dne se však stane něco, co by nikdo nečekal - v lese potkají dinosaury! A poklidné letní dny se rázem změní v prázdniny plné napětí a dobrodružství. Knížka je bohatě ilustrovaná a celý příběh je doprovázen jednoduchými úkoly, jejichž prostřednictvím děti poznávají svět kolem sebe - učí se různým znalostem a dovednostem a rozvíjejí si logické myšlení Prostě CHYTRÉ ČTENÍ!... celý text

Přidat komentář

FelixJur
19.06.2024 5 z 5

Mě se líbí tvoje obrázky.

ladyfromskye
19.04.2024 3 z 5

Nalákala mě představa doslova hravého příběhu doplněného krásnými ilustracemi, ale je z toho jedno velké zklamání.
Příběh jako takový nebyl dotažený. Zbytečně dlouhý úvod, dinosauři jen na několika málo stránkách, přeskakování z jedné události na druhou v takřka vražedném tempu, neustálé střídání minulého a přítomného času, ... Prostě ukázka naprosto nesoudržného textu.
Ani dělení na jednotlivé kapitoly nebylo dobře řešené, tak nějak to nutilo přečíst knihu na jeden zátah.
No a jako by tohle nestačilo, najdete tu obrovské množství chyb – překlepů a vynechaných slov a interpunkčních znamének.
Mohla to být naprosto dokonalá knížka. Jenže není.


bea.mari
31.03.2021 5 z 5

Četla jsem to čtyřletému bráchovi, který plnil úkoly. Mně se ten příběh taky líbil, překvapilo mě, že se dětem nechtělo vstávat, ale bylo hezké, jak je budil dědeček. Stáhl jim peřinu a musely si pak vzít bačkory a jít na snídani. A měly zrovna bábovku.

Venda32
25.01.2020 5 z 5

Hezké, jednoduché příběhy. Doplněno o plnění různých úkolů. Takže pro děti taková interaktivní knížka :-).
Při prvním čtení byla dcera mladší, nyní druhé čtení (5,5 let) si plnění úkolů užila určitě více.

Saša2009
14.04.2017 5 z 5

Kniha se mi líbila, i když tam byly tak lehký otázky.

Autorovy knížky

2015  98%Prázdniny s dinosaury