Pražačka na vsi

Pražačka na vsi https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/509526/bmid_prazacka-na-vsi-3zt-509526.png 3 70 25

Po vystřízlivění z desetiletého mejdanu se Brenda spolu se svým mužem rozhodla vyměnit garsonku v pražském paneláku za dům na venkově. Dohnala ji k tomu tehdy roční dcera, touha po zahradě, silných zdech a volume doprava. Jediné, co nalezli, byla uřvaná hospoda, osmdesátkové hity z místního rozhlasu, osamělost a bezmoc. Zatímco někdo objevuje svoje já na cestách nebo u terapeuta, Pražačka se – ponechána sama sobě napospas – hledá na vesnici.... celý text

Rolina
29.03.2023 5 z 5

Skvěle jsem se pobavila, knížka plná humoru, co mě pohladila na duši.

bizu
29.03.2023 5 z 5

Zábavná a zároveň dojemná kniha, od které nemohla odtrhnout do půl páté ráno. Pokud autorka plánuje další knihu, moc se těším.

jester138
29.03.2023 5 z 5

Jedna z mala ceskych knizek, ktera me pobavila i dojala. Cte se to jednim dechem.
Doporučuji

lizinka15
28.03.2023 5 z 5

Knizka me rozesmala, napinala i dojala. Vzdy jsem se nemohla dockat, az se k ni vratim a zacnu cist dál.
Moc doporucuji!

TKM863
26.03.2023 5 z 5

Skvělá knížka, která se lehce čte. Smál jsem se, zároveň mi občas přeběhl mráz po zádech. Velmi zajímavá sonda do části naší společnosti. Nikoho nesoudí, pouze trefně popisuje. Vřele doporučuji

prvotina humor rodina vesnice nový začátek český venkov

Autorovy knížky

2023  68%Pražačka na vsi