Pravda o COVIDU-19

Pravda o COVIDU-19 https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/482642/bmid_pravda-o-covidu-19-KOA-482642.png 3 44 6

Prostřednictvím intenzivního výzkumu autoři odhalují skutečnost, že nyní nastal čas na globální probuzení. Je čas se spojit, požadovat pravdu a převzít kontrolu nad svým zdravím. Pravda o covidu-19 je pro vás pozvánkou, abyste se připojili k dr. Mercolovi a Cumminsovi, kteří vzdělávají veřejnost a angažují se ve jménu zdravé, spravedlivé, demokratické a regenerativní budoucnosti. Autoři knihy, která se objevuje na žebříčku bestsellerů New York Times, dr. Joseph Mercola a Ronnie Cummins se spojili, aby čtenářům nabídli ucelený pohled na problematiku současné krize v podobě pandemie covidu-19. Ne každý s nimi musí plně souhlasit. Přesto má smysl se s jejich úhlem pohledu blíže seznámit. Celá řada informací bude totiž pro čtenáře nová a možná i překvapivá. Kniha obsahuje také nebývalé množství odkazů na informační zdroje, kterými se autoři snaží svá tvrzení podepřít.... celý text

Žánr:
Literatura naučná , Zdraví , Zdravotnictví

Vydáno: , Riva
Originální název:

The Truth About COVID-19 , 2021


více info...

Přidat komentář

HelenBarbora
25.02.2024 5 z 5

Tuto knihu by si měli přečíst všichni lidé, ano opravdu VŠICHNI, aby si restrospektivně uvědomili, co se v té době dělo. Pokud dostatečný počet lidí na Zemi pochopí, oč tu kráčelo, máme jako lidstvo ještě šanci zvrátit nejděsivější technokratický plán směrem k otroctví a beznaději... Transhumanismu se nechci dožít.

Sonča2
02.12.2022 5 z 5

Rozdíl mezi dezinformací a pravdou je půl roku. Rok stará kniha a až teď se řeší na půdě europarlamentu začerněné smlouvy, tajemné SMS Ursuly von der Leyen, netestovaní vakcín, zda zabrání šíření covidu, a tedy zbytečností covid pasů.
Autor vysvětluje, jak pracuje naše imunita, nesmyslnost očkování mRNA vakcínami a lockdownů, nespolehlivost PCR testů, zdůrazňuje předefinování kolektivní imunity a pandemie WHO.
Zaměřuje se i na zvládnutí průběhu covidu i prevence jinou cestou (levnější) než vakcinační.

Kdo procitl, ten se utvrdí ve svém názoru, kdo si ještě nepřiznal, že naletěl, tak ať si jde pro další dávku, EU mu jich zajistila ještě dalších šest.
Velká otázka pro mě je, kdo z toho všeho má skutečně prospěch?


PREBURDA
07.06.2022 5 z 5

Není všechno tak, jak se nám snažili namluvit a "chránit" nás. Kniha nepojednává jen o viru, jde velmi do hloubky. Připomíná mi dvě knihy " Co nesmíte vědět". V některých kapitolách se mi vybavily slova a varování z těchto knih a žel bohu se začínají pomalu naplňovat. Stojí za přečtení, doporučuji.

uziRM
05.02.2022 5 z 5

"Osvěžující" kniha, která je jiná, než se na první pohled zdá. V daném kontextu je minimálně k zamyšlení, když už ne k "otevření očí".
Přes původ viru se v souvislostech dostaneme až k možným viníkům, roli PCR testování, definici rizikových skupin, prevenci, "významu" očkování a ke spoustě dalších informací, které jsou podpořeny asi 40 stránkami zajímavých odkazů. "Thumb up"
(Btw 22x přečteno / 32x hodnoceno?)

Opatov
04.02.2022 5 z 5

Souhrnný přehled dostupných informací s odkazy.
Vývoj zdravotního stavu populace je komentován v souvislosti s pandemií. Komentář k vakcínám a způsobu léčby. Knížka určitě stojí za přečtení.

asden12
28.12.2021 5 z 5

Skvělá informativní kniha, škoda že o ní není víc slyšet, všichni bychom to potřebovali.