Pozval Tatar tatarku

Pozval Tatar tatarku https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/504238/bmid_pozval-tatar-tatarku-nGI-504238.jpg 4 8 8

Knížka “Pozval Tatar tatarku” je pokračováním úspěšné série říkanek pro děti i pro dospělé. Po knížkách Šli červotoči do houslí, Uleželé želé, Huňatá čuňata a Slonbidlo a ti druzí, které již vstoupily do školních čítanek, přichází tvůrčí dvojice J. Dědeček - A. Žabková s další dávkou laskavého absurdního humoru ve slovech i obrazech. Tentokrát jde o žertíky na téma státy a národy.... celý text

lucakuca
07.07.2023 4 z 5

Potrhlé rýmovačky, které pobaví spíše dospělé.
INDOVÉ

třetího pominu
měl na dlani ledvinu.

Knihotyna
29.04.2023 1 z 5

Viděli jsme se synem v knihovně a na poslední chvíli vzali knihu sebou :).
A bohužel, náš vkus to tedy není.

Jedná se o krátké říkanky, doplněné vždy ilustrací na téma - státy a národy.

Má se jednat o sbírku pro děti i dospělé, ve které najdeme absurdní humor.

Tak mě tento druh humoru bohužel nesedl. A to vůbec. Říkanky mi nepřišly vtipné ani hezké ba naopak. Ale každý máme jiný vkus :)! Ani si moc nedovedu představit, že bych říkanky tohoto typu chtěla syna učit nebo bych byla ráda, kdyby je někde opakoval. Myslím, že tento humor by mnoho lidí bralo jako urážlivý.

Co se mi líbilo - ke každé říkance náleží ilustrace a musí se nechat, že ty jsou krásné a vždy přesně se k tématu říkanky.

Za nás nedoporučuji.

muchomurka
25.02.2023 3 z 5

Přečteno rychle, sem tam jsem se pousmála, ale jinak celkem nic moc. Čekala jsem od toho více.