Pozpátku kolem zeměkoule - 484 dní na cestě * Příběhy * Mapy * Tipy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Co vás může potkat na cestě kolem světa, když se přesouváte pěšky nebo stopem, bydlíte u místních nebo ve stanu, část cesty s sebou máte dvě děti, chcete se potápět, vylézt na šestitisícovku, vidět, co jste ještě nikdy neviděli, a poznat svět na dřeň? Někdy to může trochu bolet, často to není ani trochu pohodlné, ale rozhodně to stojí za to! O cestě kolem světa z Ohňové země až na Aljašku, na tropické ostrovy Tichého oceánu, kolem dokola Novým Zélandem, prostředkem přes Austrálii, křížem krážem Jihovýchodní Asií a přes Čínu, Mongolsko a Rusko zase zpátky domů. Nakouknete s námi do fidžijské domácnosti, mongolské jurty, za novozélandský vodopád, na vrchol šestitisícovky, mezi medvědy grizzly, do chrámů mnoha světových náboženství, do dětské duše, do džungle, do velkoměsta, do divočiny i do našeho vztahu. 60 kapitol, 45 užitečných mapek, 41 autentických úryvků z deníku a prověřené tipy kde jíst, kde spát, co mít s sebou, jakou aplikaci kde používat, co zaručeně vidět nebo od čeho se radši držet dál. Skvělá inspirace pro cestovatele a báječná zábava pro ty, kteří si o velkých cestách rádi čtou....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/317002/pozpatku-kolem-zemekoule-484-dni-na-Ogr-317002.jpg 55
Žánr:
Literatura naučná, Cestopisy a místopisy
Vydáno:, Ebenový slon
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Pozpátku kolem zeměkoule - 484 dní na cestě * Příběhy * Mapy * Tipy

Přidat komentář
gatia
23. února

Ahoj lidičky, knížku jsem teď dočetla a je úžasná. Nejvíc na ní oceňuji osobní náhled a rady. Kdo se chystá někam na cestu, tak se mu bude určitě hodit. Výborný je i seznam věcí, co s sebou Katka s Petrem na 16 měsíční cestě kolem světa měli. No a kdo se na cestu nechystá, tak alespoň může u téhle báječné knížky snít a vlastně jako by tam byl. A to nemluvím o krásných fotografiích, kterých je knížka plná. Rozhodně doporučuji.

popeluška
22.04.2018

Knihu jsem si maximálně užila,je krásně napsaná a super fotografie nesmí chybět.Kniha stojí určitě za přečtení je naprosto úžasná :-)

pomero
20.06.2017

Mám doma, byla jsem i na přednášce a obojí super. Kniha má m mnoho skvělých fotek a je napěchovaná inspirativními příběhy a zajímavými informacemi.

Sifaka
16.01.2017

Velmi zajímavě, čtivě, napsaný cestopis, plno super příběhů, skvělých informací, rad a krásných fotek. Všem cestovatelům a milovníkům dálek moc doporučuji!!!


Štítky

cestopisné příběhy cestování divy světa

Autoři knihy

Kateřina Krejčová

Kateřina Krejčová
česká

Petr Ptáčník

Petr Ptáčník
česká

Kniha Pozpátku kolem zeměkoule - 484 dní na cestě * Příběhy * Mapy * Tipy je:

v Přečtených5x
v Doporučených1x
v Knihotéce3x
v Chystám se číst8x
v Chci si koupit6x