Pozor, střílí se!

Pozor, střílí se! https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93231/pozor-strili-se-93231.jpg 4 12 6

Spletitý příběh kavárníků a vyděrače. A tento propletenec má rozmotat major Kottan, jakási vídeňská podoba Martina Becka.

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Svoboda

Schussgefahr , 1979

kolacky
13.07.2022 4 z 5

"Každé předpovězené počasí se nakonec dostaví, jen se neví, kdy přesně."

"A u vás doma se taky nikdy nemyjou okna?"- "Ne, říká Kottan. "Vždycky je vytluču a zavolám sklenáře."

Schremser ve vedlejší místnosti spí s hlavou na psacím stole...Spolkový prezident na stěně celou noc nezamhouřil oko.

A kočce se nic nestalo!

jprst
23.11.2020 4 z 5

Dobrá detektivka, žádná přehnaná a neuvěřitelná zápletka, hlavní hrdina je víceméně obyčejný "člověčí" policista a výsledkem bylo příjemné počtení na jeden večer.

Pavelpi
15.05.2019 4 z 5

Dost slušná detektivka,která se skutečně podobá případům Martina Becka.Major Kottan uvažuje podobně a řeší celý případ v poklidu a s rozumem.

Malarkey
23.12.2018 3 z 5

Taková nenucená západoevropská kriminálka z Vídně plná drog, chlastu a nesnězenejch klobás. Při čtení jsem měl skoro až pocit, jak kdybych koukal na nezfilmovanou epizodu Schimanskiho příhod.

marlowe
02.02.2013 4 z 5

Já na tuhle knížku vzpomínám rád. Docela solidní detektivka. Vcelku sympatičtí policisté, slušný příběh, uvěřitelný děj - a jako třešnička na dortu netradiční použití přítomného času...

kusma
16.01.2013 3 z 5

Kniha neurazí ani nenadchne. Nebyla jsem napnutá, knihu klidně odkládala. Přesto je to ideální čtení do autobusu. Nenáročná četba a velikostí ideální do kabelky :)

detektivní a krimi romány kriminalistika

Helmut Zenker
rakouská, 1949 - 2003
1988  73%Pozor, střílí se!
1984  80%Slávnosť žiab

Kniha Pozor, střílí se! je v