Poznáváme stromy v naší přírodě

Poznáváme stromy v naší přírodě https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/150539/poznavame-stromy-v-nasi-prirode-150539.jpg 4 4 2

Kapesní atlas běžných listnatých a jehličnatých stromů určený především laickým zájemcům o přírodu. Svým formátem i zpracováním slouží tento atlas k rychlému a snadnému určování běžných druhů listnatých a jehličnatých stromů přímo v přírodě. Stromy je možné určovat podle barevného kódu na stránkách atlasu a zvýrazněných typických znaků, které jsou viditelné na stromech na první pohled. Barevné fotografie jsou doplněny stručným popisem s informacemi o vzhledu a výskytu jednotlivých stromů.... celý text

Literatura naučná Příroda, zvířata
Vydáno: , Beta-Dobrovský

Welcher Baum ist das?

vlkodlaq
16.10.2020 3 z 5

Od dětství mám moc rád podobné knihy, této by se dalo vyčíst, že ke každému druhu je jen jedna fotka a to ještě pokaždé v jiné části roku. Někde je květ, u jiného druhu plod, jinde zase jen list. Chápu, že cílem tvůrců bylo vytvořit malou, přehlednou příručku, nicméně i přes poměrně malý rozsah určování druhů velmi znesnadňuje. Zase je do kapsy, vždy je to něco za něco.

cernydrak
19.10.2018 4 z 5

Knížečka tak akorát do kapsy. Hodí se jako výbava do lesa, jsou v ní ty nejrozšířenější druhy.

Joachim Mayer
německá