Požádej a je ti dáno ekniha

Tato fascinující kniha vám předkládá učení nefyzické entity Abraham. S její pomocí se naučíte zhmotňovat svá přání, tak abyste mohli žít radostným a spokojeným životem, jaký si zasloužíte. Pochopíte, jak jsou vaše vztahy, zdravotní problémy, finance, otázky týkající se zaměstnání a dalších věcí ovlivněny vesmírnými zákony, jež vládnou v naší časoprostorové realitě. Druhá část knihy popisuje účinné postupy, které vám pomohou být v souladu s pozitivním proudem života. Kniha nabízí 22 různých účinných postupů k dosažení našich cílů. Bez ohledu na to, v jaké životní etapě se právě nacházíme, existují postupy, jak svůj život zlepšit....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/221694/pozadej-a-je-ti-dano-221694.jpg 3.98

Ask and It is Given (2013)

Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: (ekniha)Synergie

RyonMathrin

Tato kniha svým názvem vlastně spoiluje sama sebe.
Nezáleží mi na tom, kdo informace podává, jestli spisovatelka, nebo fiktivní mnohobytost. Důležité je sdělení a to se mi celkem líbí. Protože je to celkem jasná věc, která se opakuje v mnoha jiných knihách či zdrojích: Člověk je sám strůjcem svého života, nebo lépe – naše myšlenky jsou tím, co nám utváří život; na co myslíme, to přitahujeme. Publikace toto rozvíjí do detailu a dává návod, jak co nejlépe zapracovat na svých myšlenkách k dosáhnutí hmatatelného výsledku. Některé komentáře říkají, že je to příliš podrobné a hlavní myšlenka lze vyjádřit výrazně stručněji. Jsem toho názoru, že určitá část lidí ocení spíše tento polopatický návod. Mě osobně to vyhovovalo též.
Každopádně doporučuji. Hlavně pesimistům.
Pokud by tato kniha byla dobrá alespoň k tomu, že byste potkávali méně protivných lidí, tak splnila svůj účel :-)

lharka13
06.03.2016

Nemůžu si pomoct,ale "Abraham" mi nesedí tolik, jako třeba "zákon rezonance", vysvětlení diktované "entitou" možná pro někoho přidává punc pravdivosti, ale mě osobně přijde místy matoucí a divné. Tím, že se ke mně tato knížka dostala až po přečtení "Tajemství, Zákonu rezonance, Jak si správně přát" a dalších, byla v řadě věcech jen opakováním téhož a bylo pro mě těžší se jí prokousat. Není špatná, jen nesmíte mít předtím načtené podobné knížky.

Issiriana
11.02.2015

Dokonalé, prostě dokonalé.
Tato knížka se mi určitě do ruky nedostala náhodou. Vlastně jsem nevědomky po něčem takovém toužila, a ono to přišlo. Přesně podle zákona přitažlivosti. Nádhera ^^

Autoři knihy

Esther Hicks