Bez_milosti.com

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tom Clancy a Martin Greenberg ve své knize Ruthless.com (bez_milosti.com) pokračují v cyklu nazvaném Power Plays. První část tohoto cyklu jste si mohli přečíst pod názvem Špinavá hra. Stejně jako ve Špinavé hře jsou hlavními hrdiny lidé kolem nadnárodní korporace pro moderní telekomunikační technologie UpLink International. Zatímco první kniha se odehrávala v mafií ovládaném Rusku, tento díl nás přesune ještě dál na východ, až do oblasti Singapuru a Malajsie....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/92_/92127/big_bez-milosti-com-8Ce-92127.jpg 3.626
Série:

Power Plays 2.


Žánr:
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Knižní klub
Originální název:

ruthless.com, 1998


více info...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Bez_milosti.com

jprst
22.02.2016

Po přečtení Špinavé hry jsem trochu váhal, zda se pustit do tohoto volného pokračování. Ale autor opět nezklamal, je to prostě jeden z mistrů tohoto žánru, příběh měl potřebný spád i napětí, i když uznávám, že už napsal lepší.

dangerita
26.12.2011

Na můj vkus trochu rozvleklý začátek, ke konci dostává děj už lepší spád. Odehrává se v exotických zákoutích a dotýká se zajímavých odvětví jako je kryptografie. Ovšem autor nezabíhá příliš do podrobností, což je dle mého názoru škoda. Vše je jaksi stručné a zrychlené - i s "mikrozápletkami" autor šetřil. Mezi nejlepší kousky tuto knihu nezařadím, ale milovníky žánru rozhodně neurazí.