Povídky z Brownfieldu

Autor je inženýr chemie se specializací na ekologii. Léta strávená prací v chemickém průmyslu a bohaté zážitky ze soukolí továrny jej inspirovaly k sepsání povídek, které vykreslují radosti a problémy zaměstnanců v tomto specifickém prostředí. Elektronika postupně ovládá řízení výroby, ale člověka nelze zcela nahradit. Atmosféru ve firmě tvoří lidé a na nich stojí a padá i úspěch společnosti. Díky lidem podnik žije, má svá pravidla, své zákony. Díky lidem je továrna šťastná nebo nešťastná, má naději nebo ne. Každá z dvaceti sedmi povídek obsahuje snímek ze života jednoho pracovníka ve výrobním podniku. Ze střípků těchto náhledů je možné složit obrázek celé společnosti, protože všichni pracovníci se podílejí na jejím celkovém výsledku, ale v první řadě do zaměstnání chodí žít své životy....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/434211/big_povidky-z-brownfieldu-cvq-434211.jpg 4.67
Povídky, Literatura česká

Vydáno: , Naše vojsko

Povídky z Brownfieldu, 2020

Kniha Povídky z Brownfieldu

KatkaMilerová
23.05.2020

Knížku jsem přečetla doslova jedním dechem. Je nejen velmi zajímavá, ale i zábavná. A vzhledem k tomu, že mám vlastní osobní zkušenost se zaměstnáním v tzv."fabrice" mohu říci, že i skutečně trefná. Vřele doporučuji a věřím, že nebude posledním autorovým dílem.

JitkaTymichová
21.05.2020

Knížka mě velmi zaujala a pobavila. Přečetla jsem ji již dvakrát a určitě se k ní budu vracet. Velmi se těším na další autorovo dílo. Doporučuji!

FilipJelínek
23.04.2020

Vřele Doporučuji, našel jsem se ve knihách.

JáraTym
16.04.2020

Kniha mě velmi zasáhla. Je velmi dobře napsaná, ohromně čtivá, ale zároveň oddychová. Přečetl jsem jí za dva dny a nemohl jsem se od ní odtrhnout. K této knize mám také velmi specifický vztah...nejen proto že jí napsal můj táta :) Doporučuji, pro všechny milovníky pohodového čtení a také ty, kteří prošli tímto průmyslovým kolosem.