Povídkář

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Povídkář je strhujícím příběhem Joea Crowna, chudého chlapce z Booklynu, kterého ovládla spalující touha stát se spisovatelem. Joe se probíjí životem, dostane se z bídy, zvládne drsný svět newyorských gangsterů a prostitutek, vychutnává vábivé kouzloHollywoodu i sladký život v Evropě. Je typem rebela, rozeného bojovníka, úspěšného muže i milence, obdařeného výjimečnou fantazií a nekonečnou touhou po životě. Jeho dramatický příběh sleduje čtenář se zatajeným dechem (oficiální anotace na přebalu knihy)...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/32034/povidkar-32034.jpg 317
Žánr
Literatura světová, Romány
Vydáno, Gemini (SK)
Orig. název

The Storyteller, 1985

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Kniha Povídkář

Přidat komentář
Pavlína79
28.07.2018

hezké, čtivé, hodně sexu

lenocka2013
28.05.2014

To to má byť bestseller? neverím tomu.


adelinka
28.04.2014

kniha sa mi čítala ľahko....príbeh spisovateľa - ako sa postupne dostával na vrchol svojej kariery....v knihe je dosť sexu, ale čo iné by sa mohlo objaviť vo svete filmu? Ale nevadili mi tieto časti nepociťovala som žiadne pohoršenie (čítala som aj horšie).....rýchle čítanie....

Sosovica
30.01.2014

Námet knihy dobrý, bohužiaľ zbytočne až príliš vulgárny, čo z môjho pohľadu uberá knihe na kvalite. Prečítané, viac sa k nej nevrátim, ale pekne spríjemnila a skrátila dlhú cestu vlakom.

anett123
08.08.2013

Četla jsem to v patnácti ve škole pod lavicí aneb nejsem až taková šprtka. Čte se to dobře, ale žádný velký příběh v tom nehledejte.

princesse
27.08.2012

Povídkář je trochu zvláštní kniha, ale jak se začtete, tak je to rychlovka. Přečetla jsem ho za den. Asi si tuto knihu znovu nepřečtu, což ovšem neznamená, že by byla špatná. Naopak. Čtivá a oživení erotickými chvilkami je víc než příjemné.

pe3czech

Hodně zvláštní knížka. Vykoupil jsem jí z knihovny ve Vrchlabí, když jsem tam byl na dovolené, abych si krátil dlouhou chvíli. Během prvních třiceti stránek jsem nabyl pocitu, že Povídkář odložím a vícekrát se k němu nevrátím. Příběh byl psán, pro mě, nezáživnou formou, s častým využitím jidiš, kterému nerozumím.

Holt, jedná se o příběh židovského chlapce. Vydržel jsem a byl jsem docela odměněn. Jidiš se na dalších stránkách již prakticky neobjevuje a v tuctovém příběhu překvapí častá erotická nóta, což, jak jsem později zjistil, je Robbinsovou klasikou.

Doporučujeme

Jméno růže
Jméno růže
Osvětimská knihovnice
Osvětimská knihovnice
Na Chesilské pláži
Na Chesilské pláži
Zabiják Anders a jeho přátelé (a sem tam nepřítel)
Zabiják Anders a jeho přátelé (a sem tam nepřítel)

Autor a jeho další knihy

Harold Robbins
americká, 1916 - 1997

všech 17 knih autora

Kniha Povídkář je v

Právě čtených1x
Přečtených29x
Čtenářské výzvě1x
Doporučených1x
Knihotéce11x
Chystám se číst2x