Pověst o Héraklovi

Pověst o Héraklovi https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/181445/povest-o-heraklovi-181445.jpg 4 9 1

Další ze série komiksů řeckých bájí je určen čtenářům od 9 let. Héraklés měl všechno - krásný domov, milující rodinu a pověst skvělého vojáka, kterého při obraně vlasti nic nezastaví. Pak ho však jeho původ zavedl do zákeřné pasti, jejímž cílem bylo ho zhypnotizovat, aby spáchal ten nejhorší zločin ze všech. Zničený tím, co způsobil, bezcílně bloudil a utápěl se v zoufalství. Naděje mu svitla, až když se dozvěděl, že by svůj hřích mohl vykoupit vykonáním deseti v podstatě nesplnitelných úkolů. Tam, kde by se ostatní muži vzdali a uznali, že jsou poraženi, Héraklés používal svou odvahu, sílu a rozum a pouštěl se do jednoho úkolu za druhým. Uspěje? Nebo má pro něj osud jiné plány...... celý text

Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Grada

Legend - The Labours of Heracles , 2010

Knihotyna
05.03.2023 5 z 5

Hérakles má milující rodinu, jenže vinou svého původu a lsti bohyně Héry spáchá to nejhorší, co může. Dozvídá se však, že se může vykoupit, splněním deseti prakticky nesplnitelných úkolů.
Já tyto příběhy miluji v jakékoliv podobě. Příběhy antických hrdinů mě nepřestanou bavit a udivovat!
Doporučuji :)!

komiksy pro děti