Povedená partička: Past na surovce

Nick je nejmenší dvanáctiletý kluk na světě (je si tím naprosto jistý), který nepatří do žádné party ani klubu (kdo je potřebuje?) a tráví více času uvnitř než vně své šatní skříňky (jsou větší, než si myslíte). Když Nicka jeho trýznitel Roy opět nacpe do šatní skříňky, výchovná poradkyně usoudí, že je načase, aby se zařadil do kolektivu. Seznámí ho s dvěma dalšími třídními outsidery Molly a Karlem a tak vznikne Povedená partička. Její členové ze sebe nejdřív nejsou moc nadšení, ale když je přihlouplý Roy šikanuje čím dál víc, začnou společně připravovat past… Text, psaný s jemným humorem a s nadhledem, je doplněn množstvím vtipů a komiksových kreseb....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/202855/povedena-particka-past-na-surovce-2WH-202855.jpg 417

Povedená partička 1.

Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno, Knižní klub

The Odd Squad 1: Bully Bait, 2012

Kniha Povedená partička: Past na surovce

burry2006
05.01.2017

Velmi dobrá a zábavná knížka a je mi 10 takžens dobré i pro děti.

Lukinator
03.02.2016

Příběh o klukovi jménem Nick, který nemá žádné kamarády. Díky doktorce se setká s obří holkou Molly, která nesnáší když jí někdo říká obr apd. Jejich společní nepřítel je násilník Roy a udělají všechno, aby ho přinutili nešikanovat.

Mě se to líbilo rád si přečtu i další pokračování. Akorát mě to nezaujalo tolik jako Můj nejhorší školní rok proto dávám jen 4 hvězdičky a ne 5

Lucila
09.09.2015

rychlé, vtipné, příjemné čtení pro dospělé i děti