Poutí k sobě aneb (ne)dokončené putování

Poutí k sobě aneb (ne)dokončené putování https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/468561/bmid_pouti-k-sobe-aneb-ne-dokoncene-puto-pdt-468561.jpg 4 4 2

Jana512
16.08.2022 5 z 5

Deník z velké pěší pouti z Olomouce do Santiago de Compostela a až k břehu oceánu, kterou autorka se skupinou svých přátel zorganizovala pro pacienta s asistencí na vozíku se svalovou distrofii. Byl to jeho sen, který se začal uskutečňovat od 21.3.2019 z olomouckého Horního náměstí. Vendulka s Josefem dosáhli cíle za 192 dní, 27.9.2019, ovšem sen nemocného,Milana přes velkou péči doprovodu, nebyl úplně naplněn, neboť Milan během cesty podlehl nemoci. Ale byl to pokus splnit poslední přání nemocného.

MakiMel
13.04.2021 4 z 5

(SPOILER) Deník z cesty, která dopadla jak dopadla, ale i přesto sebou nesla velké poslání. Ani to, co se může zdát jako špatný konec nemusí ve skutečnosti špatným koncem být. Moc se mi líbila myšlenka: První část cesty jsme tlačili my Milana, tu druhou část tlačil on nás...
Jednu hvězdičku ubírám, protože přece jen bych našla podobnou literaturu o trochu lépe zpracovanou, ale rozhodně vřele doporučuji, stojí za to si ji sehnat a přečíst.

Santiago de Compostela poutníci invalidita Svatojakubská cesta vozíčkáři náboženské poutě svalová dystrofie

2020  72%Uprostřed africké svobody aneb (Ne)všední život v Keni
2021  85%Poutí k sobě aneb (ne)dokončené putování