Uprostřed africké svobody aneb (Ne)všední život v Keni

Uprostřed africké svobody aneb (Ne)všední život v Keni https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/447831/uprostred-africke-svobody-aneb-ne-v-Est-.jpg 4 5 2

Vzpomínky na svou službu dobrovolnictví v Africe v letech 2016 české ženy, dobrovolnice v Keni, kdy se Afrika stala jejím druhým domovem. Zde se věnovala sociální práci. Výtěžek této knihy chce věnovat na vybudování nemocnice nebo dětského domova v Keni.

AniLes
22.08.2020 3 z 5

Přečetla jsem knihu docela rychle, ale nijak zvlášť mě neoslovila. Z knihy jde cítit, že autorka má Keňu velice ráda, a jde si za svým cílem pomoci jejím obyvatelům.

Jana512
21.07.2020 5 z 5

Přesto, že mám rozečteno více knih, neodolala jsem a během krátké doby jsem přečetla tuto knihu, která popisuje nevšední nasazení mladé ženy pro chudé v Africe. Přirostlo ji toto prostředí s chudým obyvatelstvem silně k srdci a protože ze závažných důvodů musela své černoušky opustit, touží pomáhat i na dálku, a tak píše toto dílko. Jako Albert Schweizer postavil v Africe nemocnici, moc by si Vendulka přála, aby i v dnešní době vznikla pomoc pro chudé a nemocné lidi v Africe....
Jak jsem se později dozvěděla, nakonec se do Afriky vrátila a vdala se tam a má již i potomka.

dobrovolníci, dobrovolná služba osudy žen

2020  72%Uprostřed africké svobody aneb (Ne)všední život v Keni
2021  85%Poutí k sobě aneb (ne)dokončené putování