Postav si vlastní dinosauří muzeum

Postav si vlastní dinosauří muzeum https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/429121/bmid_postav-si-vlastni-dinosauri-muzeum-D58-429121.jpg 5 2 2

Přišla ti bedna plná úchvatných zkamenělin a nálezů do muzea. Rozbal ji a vyndej vše, co budeš potřebovat pro dokončení exponátů. Každá pravěká skládací kostra je doplněna jednoduchými instrukcemi. Tak najdi tu správnou místnost na plánku muzea a pusť se do toho! Na závěr ještě umísti doplňkové exponáty a muzeum může otevírat. Kromě zkamenělin a nálezů do muzea kniha obsahuje základní historii dinosaurů, popis jejich základních druhů a rozdělení.... celý text

Příroda, zvířata , Pro děti a mládež , Šikovné děti - tvoření, hry, styl

Vydáno: , Pikola

Biuld Your Own Dinosaur Museum

Komentáře 2 Recenze 0

ddkk
ddkk
01.10.2021 5 z 5

Všeobecná oblíbenost dinosaurů u našich hošíků a jejich kámošů nás přivedla k bezvadné knížce. Nejen že je plna zajímavostí o různých ...saurech, ale navíc obsahuje "bednu plnou kostí", z které si můžeš vylamovat vybrané součástky dinousauřích koster a ty pak na správných místech svého muzea sestavovat a doplňovat. Náš nejvíce nejoblíbenější pravěký dravec - samozřejmě Tyranosaurus Rex (něžně dětmi zván Tý-áR) je samozřejmě obsažen také, rovnou na celé dvoustraně. A k tomu všemu ještě řada fosilních doplňků - hádejte, který vyvolal největší obdiv a všeobecné veselí? No přece zkamenělý dinosauří exkrement!

Je to bezva zábava pro děti od 5 let ( a samozřejmě pro jejich příslušné dospěláky).

Doporučuji.

Aniday
Aniday
27.06.2020 5 z 5

knížka je parádní, plná zajímavých informací a tak krásně kreativní, že nejen děti u ní zapomenou na současný svět 8)

Autorovy knížky

2019  100%Postav si vlastní dinosauří muzeum

Kniha Postav si vlastní dinosauří muzeum je v

Právě čtených1x
dalších seznamech1x