Pošli svíci po řece

Pošli svíci po řece https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/497893/bmid_posli-svici-po-rece-rhA-497893.jpg 4 58 24

Když si manžel sbalil věci a odešel za jinou, mohla třicátnice Aneta udělat dvě věci – propadnout depresi, nebo sebrat síly a restartovat svůj život. A pak jí kamarádka nabídla, aby za ní přiletěla na návštěvu do exotického Vietnamu, a ona neváhá ani chvíli a vydává se do neznáma, aby si splnila dávný sen a v klidu zhojila rány. Zatímco si užívá chutí a vůní daleké Asie a pomalu propadá jejímu divokému kouzlu, netuší, že ji čeká setkání s tajemným mužem, které převrátí její dosavadní život naruby. Kým je ve skutečnosti šarmantní fotograf Petr? Zbyl v Anetě ještě prostor pro důvěru, odpuštění a upřímný cit? Když Aneta objevuje temnější stránku světa, v němž se ocitla, a odkrývá Petrova tajemství, v ohrožení se ocitá nejen křehký vztah, ale i její bezpečí. A Aneta se musí rozhodnout, co obětuje – lásku, nebo svůj život?... celý text

Wabinka
14.08.2022 4 z 5

Na knížku jsem se těšila už před jejím vydáním - zaujala mě obálka a poté i nalákala anotace. Musím říct, že na prvotinu a na to, že mělo jít původně jen o povídku, je příběh hodně povedený. Exotika Vietnamu dodává zajímavý šmrnc nelehkému Anetinu osudu. Snad nás paní Sacká potěší v budoucnu i dalšími knihami.

Henriette
05.08.2022 5 z 5

Od knihy jsem očekávala lehký románek a exotické cestování. dostala jsem však silný příběh dvou lidí, kteří to nemají v životě jednoduché a dokážou se postavit nespravedlnosti osudu i společnosti.

Daisy21
30.07.2022 5 z 5

Vždycky mám radost, když mě prvotina českého autora potěší, nebo dokonce nadchne. Je v tom příslib dalších krásných příběhů a u Vlaďky tomu není jinak. Právě dočteno, v hlavě mám spoustu myšlenek a v srdci se bijí emoce. To mám ráda.
Příběh Anety vás dokonale přenese do exotiky Vietnamu a nenechá vydechnout. Najdete v něm mnoho hezkých obratů a originálních přirovnání, budete se bát i smát, a rozhodně nebudete litovat.

JanaJanska
15.07.2022 5 z 5

V této krásce dostanete vůni dalekého Vietnamu i český smog. Beznaděj i romantiku. Budete hrdince fandit a proklínat ji. Něco jako ženský román, ale s hromadou přidané hodnoty. Autorčina prvotina, u které to ani nepoznáte a budete chtít ještě víc.

pro ženy tajemství Vietnam romantika nový začátek

Vlaďka Sacká
česká, 1985