Poslední zvonění pro vraha

Poslední zvonění pro vraha https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/528600/bmid_posledni-zvoneni-pro-vraha-6581e6d880e45.jpg 4 15 2

Když oblíbená učitelka Barbora Čápová nepřijde po víkendu do školy, vzbudí to nemalé obavy. Zanedlouho je ve spalovně nalezena část jejího těla a atmosféra ve sborovně houstne. Renáta, nejlepší kamarádka oběti, která se právě pokouší obnovit vztah se svou dcerou, kriticky sleduje počínání nezkušeného vyšetřovatele. Jaký mohl být motiv vraždy? Když jedna ze členek učitelského sboru spáchá následně sebevraždu, rozhodne se Renáta odhalit pachatele za každou cenu...... celý text

alnahu
03.03.2024 3 z 5

Moje první kniha od této autorky ze série"Původní česká detektivka".V tomto příběhu se vydáme do prostředí základní školy- do sborovny,kde zrovna vztahy mezi učiteli nejsou nejlepší a pěkně to tam vře.Takový velmi poklidný příběh bez napětí.

akinomV
28.02.2024 3 z 5

Velmi poklidná detektivka, kde se autorka zaměřila na postavy a z pátrání toho moc nezůstalo. Trošku mi to připomínalo spíše společenský román se špetkou detektivky. Ale celkově to nebylo špatné, jen bych to nenazvala úplně detektivkou.

2018  95%Povídky z druhé ruky
2024  84%Poslední zvonění pro vraha

Kniha Poslední zvonění pro vraha je v