Poslední vdova

Poslední vdova https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426127/bmid_posledni-vdova-uLc-426127.jpg 4 159 34

Will Trent série

Záhadné únosy Jedné letní noci je z parkoviště nákupního centra neznámými útočníky unesena doktorka z výzkumného Střediska pro prevenci a kontrolu nemocí. Nikdo neví, co za jejím únosem stojí, a policie stále tápe. Stop po únoscích je zatraceně málo. Zničující exploze O měsíc později jednoho klidného nedělního odpoledne předměstím Atlanty otřese ohlušující rána… následovaná během chvíle druhým zničujícím výbuchem. Bombový útok je zacílen na jedno z nejlidnatějších a nejdůležitějších míst v Atlantě – Emoryho univerzitu, kde se nacházejí dvě nemocnice, ústředí FBI a Středisko pro prevenci a kontrolu nemocí. Nemilosrdný nepřítel Soudní lékařka Sára Lintonová a Will Trent, zvláštní agent Georgijského úřadu pro vyšetřování, se ocitají uprostřed hrůzy – přímo ve středu spiknutí, které ohrožuje desítky tisíc nevinných životů. Když útočníci unesou Sáru, Will ani na chvíli nezaváhá a tajně se vydává na misi, aby zachránil ženu, kterou miluje, a zabránil největšímu masakru v dějinách lidstva.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , HarperCollins Polska

The Last Widow , 2019

Sejna1955
15.04.2020 4 z 5

Čtivé, konec předpokládaný, svatba na obzoru.

p.svatka
10.04.2020 4 z 5

Kniha mírnější než jiné od této autorky, příběhem ale velmi poutavá. Mírnější v tom smyslu, že to není takový krvák, i když lidí umírá strašně moc. Ale příběhy Sáry a Willa mám moc ráda.

ennlady
04.04.2020 3 z 5

Přiznám se, že tuhle knížku jsem tak trochu přeskákala, ale spíš proto, že tento typ krimi není moje krevní skupina. Posledních tak 100 stránek jsem už četla docela poctivě a musím říct, že je to příběh velice silný a hodný zamyšlení.

barusak1
25.03.2020 4 z 5

Kniha se mi líbila, dobře se mi četla ale Karin umí lépe no

Lenka4
03.02.2020 2 z 5

Příliš mnoho krve a agentů. Návraty v čase brzdí tempo. Psychologické vykreslení postav se moc nepovedlo. Nad některými jejich úvahami, činy a množstvím nectností zůstává rozum stát.

lifeoptimist
02.02.2020 4 z 5

Řekla bych, že docela aktuální téma.... ale moc nemám ráda skákání v ději a tady toho bylo hodně, navíc pořád ty časové údaje a stejný text viděný více lidma, celkem jsem se někdy musela zamyslet, kde v ději jsem.... ale i tak další jízda

Patapuf
01.02.2020 5 z 5

Čekal sem na Sáru s Willem opravdu dlouho.... ale čekání se vyplatilo..... brutální začátek a poté jízda tobogánem až do konce.... hrozně sem jim držel palce ať to dobře dopadne... úplně sem se do té knížky vžil.... Karin umí.....

veveronka
30.01.2020 3 z 5

Tento dil me moc nechytil.Obcas jsem se ztracela a na zacatku mi vadilo,ze jsem cetla uplne to stejny z pohledu obou

Mišutamyš
02.01.2020 4 z 5

Karin už napsala i lepší příběh ze série, ale knížka mě bavila. Sára a Will mě budou bavit vždycky. Jsem ráda, že jedeme dál. :-)

bekule
30.12.2019 5 z 5

Zase úplně jiný a opět skvělý případ Willa Trenta. Já toho podivného agenta miluju! Občas je mi za něj trapně, chvílemi je mi ho líto/Sářini rodiče/ ale většinou ho musím obdivovat, držet mu palce a bez dechu číst další a další díl té neskutečně drsné a napínavé série. Už jsem se bála že Karin na Willa zanevřela, ale teď budu doufat že už nám chystá další díl.

isobel2000
29.12.2019 5 z 5

Mě se to líbilo velmi - napínavé, svižné a nebezpečné. A navíc další pokračování u Sáry a Willa.

Jana65
14.12.2019 4 z 5

Konečně zase něco o Wilovi a Sáře, jen děj mi tentokrát přišel slabší.

Višnička
04.12.2019 5 z 5

Sára a Will. Konečně zase. Stará dobrá série pokračuje přesně ve svém duchu. Přečetla jsem jedním dechem.

irva
29.11.2019 3 z 5

Kniha nebyla špatná, ale jsem zvyklá od této autorky na lepší.