Posilování mentální kondice

Posilování mentální kondice https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/430758/bmid_posilovani-mentalni-kondice-jpw-430758.png 5 4 4

Pokračování úspěšných tréninků mentální kondice na každý den v roce přináší opět osvědčená, a přesto neotřelá cvičení, při nichž si bez jakýchkoli pomůcek může každý potrénovat mozkové závity.

Přidat komentář

introvertka2020
01.04.2020 5 z 5

Mentální kondice je pro nás stejně důležitá jako kondice tělesná. Cvičení v této knize jsou krátká, pomáhají rozvíjet slovní zásobu, jazykovou paměť a jazykovou představivost. Na každý den je jedno kratší cvičení.

Ven_D
12.02.2020 5 z 5

Můj a případně i váš mozek potrápí doplňovačky, přesmyčky, vaše vlastní vědomosti, spojovačky, znalost abecedy a další… za sebe bych ocenila i nějakou tu matematickou úlohu nebo vůbec větší pestrost, protože kdyby nějaký šílenec zamýšlel „vyluštit“ celou knihu na jeden až tři zátahy (což není podle pokynů, ale bavíme se hypoteticky), mohl by se někde v polovině začít nudit, neboť se typy úkolů opakují.

Jinou výtku nemám. Knihu si užívám, úkoly mě baví a uspokojují. Publikace plní svůj účel na výbornou a navíc za krásných 191,- Kč, což je při dnešních cenách knih dost nízká cena. No ne? Celá recenze na blogu, odkaz v profilu.