Záchrana Lilandgarie

Záchrana Lilandgarie https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/2377/bmid_zachrana-lilandgarie-SO4-2377.jpg 4 235 23

Poselství jednorožců série

< 3. díl

Vydejte se za dobrodružstvím do Lilandgarie, země posvátných jednorožců! Boj o záchranu Lilagardie vrcholí! Elfí družina cestuje Tmavým lesem ke Stříbrnému jezeru, kde se má setkat s Aranis a Veraginem, který konečně svým přátelům odhalil své tajemství. Královna Kassandra na hradě Santiel čelí novým hrozbám. Válka je sice zažehnána, ale zdaleka není vyhráno. Podaří se království zachránit a nastolit opět rovnováhu světa?... celý text

KateCullen
26.10.2011 5 z 5

Naprosto úžasná triologie. Dostala jsme se k ní jen náhodou a jsem opravdu ráda, že jsem si ji přečetla. Jen jsem doufala, že to bude šťastný konec, ale... dopadlo to, jak to dopadlo a tím je to ještě krásnější :)

janie
30.11.-0001

Já jsem se do toho zažrala naprosto neskutečně. V knihovně jsem si půjčila 2. díl a přečetla ho za cca. dva dny. Z kámošky, která se do toho zamilovala už dávno a stejně jako já, jsem vymohla stručný charaktery postav 1. dílu a půjčila mi po dlouhém přemlouvání 3. díl. Ten jsem přečetla za několik hodina a na konci jsem bulela jak želva. Ten konec by mohl být trošku šťastnější :( Ale tedy jinak to bylo opravdu děsně vtipný. Už na mě chtěli doma volat psychiatra, když jsem dostala dvě v noci výtlem nad reakcí Faliena, Veragina a Elease nad Lavril v šatech. Je tam opravdu věrně popsáno okolí a charaktery postav. Od té doby, co jsem to přečetla, tak v mých povídkách automaticky sklouzávám do pohledu nezúčastněné osoby. Nemůžu ji tam ale dát, protože by mě čtenáři ukamenovali přes monitor. Poraďte

motycek
30.11.-0001 5 z 5

Trilogie mě absolutně dostala.Před chvílí jsem to celé dočetl a neubránil jsem se slzám.Až tohle budu příště číst,už budu vědět co se stane a i konec jsem věřil že bude snad jiný.Plné hodnocení je u mě samozřejmostí.Bylo to občas dost vtipné a ani jsem nevěděl jak a najednou jsem byl o 150 stran dál.Trošičku mě zklamalo že tam nebylo nic o trpaslících ale ohnivé boje byly užásné. Nejvíc mě nedostal vztah Veragina a Aranis, ale příběh Maxarela s Veraginem. Přece jen jsem při prvním přečtení chtěl aby ho Veragin rozcupoval na kousky, ale při druhém aby se přidal k dobru. Taky nechápu, jak jsem moh nepřijít na to, kdo je Veragin, když nám to autorka celé dvě knihy cpala pod nos. A jaktože jsem těsně před odhalením věděl, kdo je Donit když skoro nebylo podle čeho to poznat. Ten konec mě fakt dostal. Maxarel...Adalas.... Ten asi nejvíc. Taky mě zajímá kdo je ta holka co jí věznil Valgar. Mám představu, ale asi to nebude ono.