Poprvé a pak pořád znovu

Poprvé a pak pořád znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11035/bmid_poprve-a-pak-porad-znovu-YQp-11035.png 4 305 75

Když v květnu tohoto roku vyšla v Německu kniha Poprvé a pak pořád znovu, stala se okamžitě bestsellerem a její autorka rázem nejčtenější německou ženskou autorkou. Neobvykle otevřená výpověď Lisa Moosové, která se ve svých šestnácti letech ocitla ve světě prodejné lásky a která se nyní ve svých sedmatřiceti rozhodla vylíčit svůj mimořádně pohnutý osud, oslovila během jediného měsíce více než sedmdesát tisíc čtenářů. Přestože se autobiografický příběh Poprvé a pak pořád znovu odehrává převážně ve světě prostituce, jeho síla a čtenářská přitažlivost netkví pouze v otevřenosti líčení sexuálních scén, nýbrž i v lidskosti, odvaze a upřímnosti její autorky. Přes všechny pády, dramatické zvraty se Lisa Moosová nikdy nevzdala naděje a víry v opravdovou lásku, která jí jako ženu a matku provázela po celý život.... celý text

Literatura naučná Biografie a memoáry Erotika
Vydáno: , Rybka Publishers

Das erste Mal und immer wieder , 2005

orhiken
12.07.2013 5 z 5

knížka, kterou jsem přečetla s otevřenou pusou jedním dechem a jestli něco chci, tak je to pokračování a šťastný konec... hrozně moc!

Yarwen
02.06.2013 3 z 5

Čtenář si mnoho radosti při četbě této knihy neužije. Fandí hlavní hrdince, aby vybředla z prostředí, do kterého spadla a ta, když už má štěstí na dosah a opratě svého života začíná třímat ve svých rukou, se díky vině své či jiných, případně souhrnu náhod ocitá opět na dně. Beru tento příběh spíše jako potvrzení, že bez ohledu na různou startovací čáru se může člověk s pevnou vůlí dostat výše. Kniha obsahuje i pornografické prvky, které mi připadají, jako kdyby měly nalákat erotiky chtivé čtenáře, mě osobně nijak vzrušující nepřipadaly a jejich zařazení do příběhu nebylo nutné.

MonisPop
26.05.2013 5 z 5

Občas se mi toho zdálo až moc na život jednoho člověka, ale nemohla jsem přestat číst a souhlasím s názorem, že část z chlíva si asi budu pamatovat navždy. Bylo děsivé, co všechno se někomu může stát.

lucikg
23.05.2013

Zajímavý příběh jedné "prostitutky", někdy teda až šokující jaký život mají.

Dannielle
28.04.2013 2 z 5

Prostituci nijak žvlášť neodsuzuji. Přesto jsem koukala co všechno je možné. Autorka se zde snažila ukázat jako oběť. A pohnutý osud ,tak to ani náhodou. Myslím že narazila na pár spolehlivých mužů a mohla začít normálně žít. Ale byla příliš nenažraná a sobecká. Čeká na opravdovou lásku. Vždyť vůbec neví co to je.

renova
25.04.2013 5 z 5

Kniha je velmi dobře čtivá a řekla bych, že je mířená spíše na ženskou populaci. Kniha mě přesvědčila o tom, že život není peříčko. Neměla jsem ani ponětí o tom, kolik všelijakých úchylek existuje. Možná proto se tak dobře čte. V každém z nás se přece skrývá nějaká ta úchylka.

Lenka 13
11.04.2013 4 z 5

Tak to bylo čtení,šokující a otřesné,hlavně ten konec.

de.nissa
03.04.2013 5 z 5

Autorka popisuje opravdu pestrý a drsný život. Až jsem žasla, co všechno měla za tak krátkou životní etapu za sebou. Četla jsem to jedním dechem. Nabídla čtenářům pohled do zcela jiného světa...

tygrilady
28.10.2012 5 z 5

Kniha která je osobní, bez předsudků a syrová,ale líbila se mi !

Nikoci
18.10.2012 5 z 5

Tahle knížka mi vyrážela dech!!! Knížka se strašně dobře četla :),ale kolikrát jsem se hlavní hrdince dost divila :-D

petrak
17.10.2012 4 z 5

Knížka je opravdu silné kafe! Nejednou jsem valila oči a zvedal se mi žaludek :D

Evelin
19.08.2012 4 z 5

Těžko hledám slova ke komentáři...kniha je napsaná velmi upřímným způsobem, autorka byla až moc otevřená na můj vkus. Ale určitě stojí za přečtení, byl to pro mě příběh zase z jiného soudku.

ivankaax
26.06.2012 5 z 5

Šokující, drsné a nechutné, i přesto se mi kniha líbila. Nedokázala jsem přestat číst, ačkoliv u některých scén jsem opravdu "valila oči" a hlavní hrdinku bych nejradši několikrát profackovala.
Každopádně část sexuálních praktik z chlíva si asi budu pamatovat navždy :D

Zuzvil
26.06.2012 4 z 5

Velice poutavý autobiografický příběh ženy - prostitutky. Kniha se čte velmi dobře, má nenáročný jazyk a styl, každopádně obsahově je bohatá dost. Její plusy jsou především v autentičnosti a síle samotného příběhu, mínusem může být neustálé se opakování určitých částí příběhu, ale tak to prostě tato žena měla a je to jasně řečeno i v názvu.

Barbanka
26.10.2011 5 z 5

Dost drsná knížka o prostitutce, podle skutečné události. Mě osobně se líbila, ale mamka to nedočetla. Prý to na ní bylo moc sprosté.

sex sexuální úchylky prostituce sexualita autobiografické prvky BDSM

Autorovy knížky

Lisa Moos
německá, 1968
2005  78%Poprvé a pak pořád znovu

Kniha Poprvé a pak pořád znovu je v