Závist: pomsta bude sladká

Závist: pomsta bude sladká https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166582/zavist-pomsta-bude-sladka-166582.jpg 4 23 5

Pomsta série

< 2. díl

Blíží se jaro, sníh taje a odhaluje skrytá tajemství. Fúrie jsou zpátky a Emily to má brzy zjistit. Poté, co spolkla červené bobulky, díky nimž zachránila Judda, je s Fúriemi svázaná a postupně se v ní odehrává proměna. Emily by se chtěla svěřit Juddovi a Gabby, ale nemůže, bojí se ještě větší pomsty. Fúrie jsou ve střehu a jejich moc den ode dne narůstá.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Alpress

Envy , 2012

Evule114
13.06.2017 4 z 5

Druhý díl se mi četl stejně jako první. Skylar mě opravdu štvala, Chase byl rozhodně lepší. Drey mi bylo líto. Až konec dostal ten správný spád. Pokud vyjde třetí díl, tak jem zvědavá, jak to dopadne s Juddem a Em :-)

EvikU.
07.04.2017 4 z 5

Také souhlasím, že druhý díl je ještě povedenější než první. Takže se autorka může pustit do třetího. ☺ (kdyby to měla v plánu).

Beerushka
28.04.2015 5 z 5

Nevíte náhodou jestli bude další díl? Jinak super knížka.

Alena_S
07.08.2014 4 z 5

Pokračování se mi taky líbilo o moc víc než první díl. Motiv fúrií sice pořád ještě není jasný, ale příběh už prostupuje zlověstná atmosféra, kdy už je jasné, že střet se blíží.
Jen mě zaráží, že hlavní starostí většiny postav navzdory všem jejich problémům, traumatům a obavám pořád ještě je, co si vzít na sebe v sobotu večer, ale to už asi k tomu věku patří..? :)

Domika
24.08.2013 4 z 5

Druhý díl se mi líbil více než první. Pokud to tak půjde dál, třetí a zároveň závěrečný by měl být ještě lepší. Jediné, co mě od této knihy trochu odrazuje, je česká obálka, která se mi vůbec nelíbí.

Elizabeth Miles
americká, 1982