Pomalý valčík

Pomalý valčík https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/519461/bmid_pomaly-valcik-foK-519461.JPG 4 16 4

Milostný príbeh univerzitného profesora, ktorý pátra po minulosti svojej novej životnej lásky. Pátranie ho zo súčasnej Ameriky zavedie až do exotickej Indie.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Slow Waltz in Cedar Bend , 1993

zdennyrakky
07.07.2022 2 z 5

Uf, zezačátku super, ale pak z toho vylezla prachsprostá červená knihovna pro chlapy, zlomilo se to zhruba s Michaelovým odjezdem do Indie. (Jel tam ostatně úplně zbytečně, jak se později ukázalo - jen aby bylo o čem psát.) Po návratu z Indie už se to nedalo číst, byla to nastavovaná kaše psaná podivně zrychleným tempem a čím dál kýčovitější, úplnej Nicolas Sparks. Ne, tohle opravdu není kniha, která ve mně něco nechala a na kterou si ještě někdy vzpomenu...

lusila
23.02.2022 5 z 5

Autor je fotograf a hudobník, rád cestuje a nosí traky . Tak mám pocit, že do každej knihy, ktorú napísal, vložil aj kúsok seba. Aj tento príbeh je krásny, aj keď iným spôsobom ako Madisonské mosty.

Sova15
21.11.2019 5 z 5

Madisonské mosty to nejsou. Je to Pomalý valčík....Proč pořád srovnáváme čtenou knihu s tou, kterou autor napsal a byla naprosto výjimečná. (Děláme to i u jiných autorů).
Mě se kniha moc líbila, v jednom místě se trochu, malinko propojila s Madisonskými mosty (fotka Roberta Kincaida). Styl psaní, romantiku má autor stejnou. Příběh je jemný, z počátku je vztah nevinný a postavy krásně vykreslené. Krásné čtení.

kika 13
19.01.2013 3 z 5

Určitě zajímavý příběh,ale Madisonské mosty to nejsou.

Indie milostné romány romantika

Robert James Waller