Polibek v New Yorku

Štědrý večer, letiště J. F. Kennedyho, New York. Charlotte už je zase sama. Po roce dostala kopačky od svého amerického přítele a nyní netouží po ničem jiném než se vrátit do bezpečí ke své rodině v Londýně. Ovšem její let je zrušen a ona jen bezradně mačká poukaz na náhradní ubytování v hotelu. Může Štědrý den být ještě horší? Anthony přijede na letiště vyzvednout svou přítelkyni, ale ta se s ním bez okolků přede všemi rozejde. A tak Charlotte dostane nápad: Proč se s Anthonym neseznámit, aby jí dělal průvodce po New Yorku, než jí poletí další letadlo?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/346957/polibek-v-new-yorku-zimni-romance-c79-346957.jpg 3.7250
Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, CooBoo

Kiss me in New York (2017)

Kniha Polibek v New Yorku

Erinka24

Krásná. romantická knížka, nemám, co vytknout.

cukrovka

Romantický příběh pro -náctileté. Zajímavý nápad. Dva zrazení láskou se náhodou potkávají a stráví spolu noc plněním porozchodových úkolů z knížky a vzájemným poznáváním se.

mourek-veronika

Polibek v New Yorku je typická romantická knížka plná klišé, kde už od začátku víte, jak to celé dopadne. S tím musíte počítat, pokud se do ní pustíte. Mně to ale ani v nejmenším nevadilo, protože příběh splnil všechno, co jsem od něj chtěla a očekávala. Anthony mi byl ze začátku trochu nesympatický, ale jak jsem ho postupem času poznala víc, oblíbila jsem si ho stejně jako Charlotte. Líbil se mi nápad s plněním jednotlivých kroků uvedených v příručce, které tvořilo kostru vyprávění, ale zároveň se na ni nabalila spousta dalších událostí, akcí a zážitků, které nepředvídala a které ji pěkně ozvláštnily a udělaly mnohem zajímavější. Romantická linka byla uvěřitelná, i když se celý děj odehrává přibližně během 24 hodin, a určitě nehrozí, že byste se u čtení nudili. Pokud hledáte nenáročnou zimní nebo vánoční četbu, můžu Polibek v New Yorku doporučit.

Girlfrombook

Super oddechovka, skvělý nápad s těmi úkoly!

Mufka

Nejdřív jsem si nebyla jistá, jak dlouho ji budu číst, ale hodně rychle jsem se do toho dostala a i když se o konci nedá říct, že by byl nečekaný, přesto jsem držela palce, ať to vyjde.. a vyšlo. Taková milá, oddechová kniha, která potěší :-)

Natynka23

Knížka se mi líbila, byla to taková jednoduchá, zimní oddechovka, která se odehrává o Vánocích a moc dobře se četla.

elik-play5518

nic přelomového

LiLinka

Moc pěkný romantický příběh, který se velmi rychle čte. Děj mi přišel jednodušší a né úplně napínavý, ale to je spíš tím, že už nejsem cílová skupina. Na oddych určitě doporučuji. :)

Vánoce láska

Catherine Rider