Polda a Olda zase spolu

Polda a Olda zase spolu https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/310887/mid_polda-a-olda-kniha-2-mzq-310887.jpg 5 33 9

Polda a Olda série

Máte rádi veselé komiksové příběhy, které vycházely ve Čtyřlístku? K těm nejoblíbenějším patřil seriál Polda a Olda. Příběh o přátelství obyčejného kluka s neobyčejným skřítkem, který se dokáže proměňovat, je plný veselých dobrodružství, která dokážou nadchnout i v dnešním světě. Již druhý svazek souborného vydání všech příběhů slavné dvojice.... celý text

Yarwen
28.08.2022 4 z 5

Prostřední díl ze souborného vydání Oldy a Poldy, tentokrát z 80. let, jež považuji za zlatou éru Čtyřlístku. A jedním slovem - výborné. Příběhy mají vtip a i jako dospělý čtenář jsem se při nich skvěle bavil. Tady si prostě neodpustím přidat čtvrtou hvězdu. (85%)

Pert
29.01.2022 5 z 5

Nádherná knížka.

jenda88
09.08.2019 5 z 5

super knížka

hippiesak
28.10.2018 5 z 5

opět super :) jeden z nejlepších doplňkových komiksů ve Čtyřlístku! Líbí se mi, jak je vidět vývoj postav a okolí, kde se děj odehrává, to si člověk ve Čtyřlístku ani nevšiml, jen někdy si říkám, že to bylo dost "free" :) Když Poldu napadlo tahat kýbl vody do 4.patra za pomoci kladky, kdy Polda stojí jen tak v okně a pokřikuje na Oldu jak to udělat :))) a pak vypadne z okna na laně... Ale já se bavil stejně jako u první sbírky a těším se na "trojku" :)

LennyR
05.02.2017

Knížka potěší jak komiksové pamětníky, tak děti a nenáročné čtenáře. Vice: http://bit.ly/2hZxSdj

Knižní střípky
30.12.2016 5 z 5

Uzmula jsem dcerce tuto knihu hned den po Štědrém dni, kdy ji dostala a honem si ji přečetla. MIlovala jsem tento seriál vycházející kdysi ve Čtyřlístku a strašně ráda jsem se vrátila na chvíli do dětství.....a ještě větší radost mám z toho, že i dcerce se Polda s Oldou líbí, už loni, kdy dostala pod stromeček první díl měla knihu zhltnutou během jednoho dne.....

martinstefko
20.10.2016 5 z 5

Kniha "Polda a Olda 2: Kreslené příběhy z let 1981-1987" je výbornou sbírkou komiksů, které si zaslouží místo i na současném trhu, protože věk na příbězích není znát, stejně jako na nich není znát režim, v němž vznikaly. A hlavně je to zábava!

mot33
30.09.2016 5 z 5

Co dodat ale chtělo by to aby v trojce vyšlo třeba i prasátka.

Mikik
12.09.2016 5 z 5

Perfektní příběhy, které byly nedílnou součástí čtyřlístku nyní v samostatné knize:-). Za mě paráda a už se těším na třetí knihu:-) Vyrůstala jsem s Poldou a Oldou a nyní se k tomu ráda vracím:-)

Část díla

všech 27 částí díla