Zlatá lilie

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Povinnost, nebo láska? Co zvítězí? Alchymistka Sydney Sageová slouží jako jakýsi most mezi světem vampýrů a lidí: chrání tajemství prvních a životy druhých. Moc ráda by studovala univerzitu, ale místo toho byla vyslána na snobskou střední školu v Palm Springs. Má tam za úkol střežit morojskou princeznu Jill Dragomirovou před zabijáky, kteří chtějí ve světě Morojů rozpoutat válku. Všichni ji považují za skvělou alchymistku, dokonce i ti, kteří o ní dříve pochybovali. Nyní však začíná pochybovat ona sama: opravdu jsou všichni vampýři zvrácené stvůry, anebo je to všechno jinak? Všechno se ještě víc zkomplikuje, když bývalí Strigojové Soňa a Dimitrij zjistí, že právě Sydney by mohla být klíčem k objevení zázračného léku k proměně na Strigoje. A pak Sydney naváže milostný vztah s Braydenem… Má s ním mnoho společného, ale přesto jako by ji stále silněji přitahoval někdo jiný, na koho by kvůli jeho původu neměla ani pomyslet! Co teď? Má se řídit zákony alchymistů, anebo naslouchat hlasu vlastního srdce?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136882/big_pokrevni-pouta-zlata-lilie-qqY-136882.jpg 4.6834
Série:

Pokrevní pouta 2.


Žánr:
Literatura světová, Fantasy, Dívčí romány

Vydáno: , Domino
Originální název:

The Golden Lily, 2012


více info...
Nahrávám...

Komentáře (89)

Kniha Zlatá lilie

cukrovka
09.08.2021

Zajímavý příběh, ale opět velmi málo akce. Příběh je natahován nudným vyprávěním školských problémů a akce se objevuje opět až na konci.

Karoli282
02.03.2021

Skvělé pokračování. Objevilo se zde několik nových zvratů, vytvořily se nové vztahy, některé zanikly. Dočkali jsme se na chvíli i Dimitrije, za což jsem ráda. Vztah Sydney a Adriana se konečně pomalu začíná vyvíjet. Adrianův vývoj na mě působí velmi dobře, jedná se o mou oblíbenou postavu. Nemůžu se dočkat dalšího dílu.


sydneysage04
06.01.2021

Adriana tady mám ráda mnohem víc než ve VA a mám ho i radši než Dimitrije. Líbí se mi magie, kterou Sydney konečně začala používat.

jindriskamalovc
23.09.2020

Série jsou si podobné a každá má něco do sebe. Zlatá lilie je u mě poklad knih.

ydnac
07.09.2020

Další podařená série od Richelle Mead. Četla jsem od ní všechno co vyšlo a vždycky se mi to líbílo :-) stejně jako u VA je to spíše pro mladší ročníky, ale to mi nevadilo :-) Jen mě mrzí , že jsem si to nemohla přečíst, když jsem já byla ten mladší ročník :-)

Catyna
11.06.2020

Parádní série

Cress
18.05.2020

Tohle bylo ještě lepší než první díl. Syney je skvělá hlavní hrdinka, Adrian je prostě Adrian a já ho miluju. Richelle Mead je zkrátka sázka na jistotu. A teď bych si poprosila další díl.

Audrina
17.05.2020

Pokrevní pouta mám jako sérii ráda, možná mě baví víc než VA, a to především díky hlavním hrdinům, kteří mi jsou přece jenom sympatičtější.
Jasně, jet čtení pro teenagery, ale stále se mi to líbí

1