Pokojovky od jara do zimy

Pokojovky od jara do zimy https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/468549/bmid_pokojovky-od-jara-do-zimy-9Gd-468549.jpg 5 23 4

Naše nová kniha vás naučí, jak se o pokojovky starat během celého roku. Jestli jsme vás v “jedničce” naučily pokojovkové základy, díky naší druhé knize se na nich naučíte stavět s ještě větším pěstitelským sebevědomím a přehledem. Přestože je kniha rozdělena podle čtyř ročních období, naučíte se nahlížet na péči o pokojovky komplexně a chápat souvislosti. Od jara až do zimy. Srozumitelně, jednoduše a přehledně.... celý text

petra1394
23.09.2023 5 z 5

Velmi užitečná kniha! A ta obálka je prostě překrásná. Holky mají vkus :)

joanb
14.05.2023 5 z 5

Krásná kniha o pokojovkách. 2 lásky v 1 - kytky a knihy... Spousta rad a nádherných fotek. Jen u těch breberek si stále nejsem jistá, která zrovna ohrožuje moje miláčky?

Shindo
16.09.2021 4 z 5

Veľmi dobre spracovaná kniha zhltnutá jedným dychom, ku ktorej sa budem určite opakovane vracať. Hromada tipov, tabuliek, fotiek, zopár DIY vychytávok a pestovateľský ťahák na konci.
Jediná nevýhoda je, že kniha nemá prebal a ak sa vám nejak znečistí, máte smolu.

Libris_Na_Ex
19.03.2021 4 z 5

Ač už jsem několik knih o pokojovkách četla (včetně "prvního" dílu této), tak jsem se zde dozvěděla nové věci a určitě jí někdy otevřu znova.

pokojové rostliny

Autoři knihy

Aneta Vachová
česká, 1990
Rozi Zacharov
česká, 1988
Zuz Gašparovičová
slovenská, 1988

Kniha Pokojovky od jara do zimy je v