Poklad kapitána Williama Kidda

Poklad kapitána Williama Kidda https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/27603/poklad-kapitana-williama-kidda-27603.jpg 5 10 3

Poklady série

Píše se 23. květen 1701, kapitána William Kidd je odsouzen za pirátství a popraven na břehu Temže. Končí život jednoho z nejznámějších korzárů všech dob, náš příběh ovšem právě začíná. Před popravou předal Kidd svému bocmanovi Nedu Wardovi truhlu s mosaznou tabulkou a nápisem „Truhla kapitána Kidda“. Ned Ward se svým vnukem Jackem objeví ve dvojitém dně truhly mapu, která je má zavést k ukrytému Kiddovu pokladu. Oba stojí na počátku napínavého dobrodružství plného pirátů, tajných zpráv, pirátských map a nebezpečí. Vydejte se spolu s hlavními hrdiny na dobrodružnou cestu, na které jim můžete aktivně pomáhat se všemi šiframi, úkoly a záhadami, které jim kapitán Kidd připravil. ... celý text

Hakate
Hakate
04.09.2022 4 z 5

Další z knih ze školních lavic, dobrodružný příběh o pirátech, pokladech, záhad, šifer.
Kniha mě bavila.

tez80
tez80
18.11.2020 5 z 5

Četla jsem asi před šesti lety s dětmi (5 a 6 let), dnes čtu se čtyřletým - úžasné dobrodružství pro všechny! (i když máme bazarovou nekompletní verzi - jedna mapa je 2x, obsah jedné obálky zcela chybí, všechno česky, jen hlavní mapa slovensky)

Venezia
Venezia
20.06.2014 5 z 5

Nádherná, výpravná, pekne ilustrovaná kniha o hľadaní pokladu, vo vnútri sú prilepené alebo vložené mapy, listy a všeličo iné potrebné na plnenie úloh a nájdenie pokladu. Kniha je v krabici, akože truhlici kapitána Kidda. Keby som knihu dostala ako dieťa, tak sa asi zbláznim od šťastia.

poklady piráti 17.-18.století

2009  98%Poklad kapitána Williama Kidda