Pohádky z pařezové chaloupky Křemílka a Vochomůrky

Pohádky z pařezové chaloupky Křemílka a Vochomůrky https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309617/bmid_pohadky-z-parezove-chaloupky-kremil-4oU-309617.jpg 5 402 76

Kdo by neznal Křemílka a Vochomůrku, dva mužíčky z pařezové chaloupky: Jeden je spíš hubený, ten druhý spíš tlustý, ale oba se vzájemně báječně doplňují. Co všechno se jim přihodilo, jaké trampoty či radosti je potkaly, si jistě rádi přečtete sami. Něco budete znát z předcházejících vydání nebo z televizních večerníčků, některé příhody budou pro vás překvapením. Nezbývá tedy, než poprosit oba milé kmotry, aby vás už honem pozvali do své chaloupky. 9. vydání (v této úpravě 1.vydání)... celý text

bacouch
25.01.2020 4 z 5

Upřímně...moc mě to nebavilo, ale nejsem zrovna cílová skupina. Akorát mě bavilo zpívat Vstávej semínko holala. Ostatní posluchači byli ovšem nadšeni - proto tak vysoké hodnocení.

iiiccc
23.01.2020 5 z 5

Jééé, tohle byly časy!! Ohmataná a rozpadající se knížka, která už prošla rukama tolika dětí v naší rodině a příběhy svoje kouzlo stále neztratily. Momentálně na další ručičky sice čeká, ale ona se dočká, zapomenutá nezůstane :)

RendyaDav
18.01.2020 5 z 5

Toto je klasika ,kterou jsme si četli s bratry v dětství..A když se mi narodil syn s chutí jsem knížku vytáhla s knihovny.A i jemu se moc líbila...A když ji dávali v televizi ve večerníčku tak si ji s chutí vychutnal na dobrou noc.

Dagros
18.10.2019 5 z 5

Dokonalá knížka, kterou miluju.

Taralcielle
30.08.2019 5 z 5

Klasika. Miluju Křemílka a Vochomůrku, bez nich si dětství neumím představit.

Kukicka
20.08.2019 4 z 5

Ctu kazdy vecer synovi pred spanim. Stara dobra klasika. Uz to znam zleva, zprava, zepredu i zezadu, ale nic jineho nechce

DuncanIdaho
16.01.2019 5 z 5

Křemílek a Vochomůrka je klasika. Samozřejmě jsme tuto knihu měli také doma a já si ji občas přečetl.

Hani77
04.01.2019 5 z 5

Jeden z mála Večerníčků, který jsem četla už jako dítě i v knižní podobě. Je to opravdu poklad. Četla jsem vždy ráda a opakovaně i svým dcerám.

SSTknihy
15.06.2018 5 z 5

Chválit tuhle knihu je opravdu jako nosit dříví do lesa nebo ony pověstné sovy do Atén. Taková dokonalá klasika, že se divím, že ještě nebyla vyhlášená za národní poklad. A když si k tomu člověk přimyslí jedinečný hlas paní Bohdalové – není co dodat.

surikata246
14.04.2018 5 z 5

Zamilovaný večerníček z dětství a knížku maminka mě a mým sourozencům půjčovala od přátel a z knihovny a četla nám ji při nemoci. Doma jme ji bohužel neměli, rodiče ji tenkrát nemohli sehnat. Naše děti malé hrdiny z lesní chaloupky také milují.

Hospodyňka
06.03.2018 5 z 5

Pohádky nejen na dobrou noc, ale také na dobré ráno pro nemocné děti. Momentálně velice aktuální.

Ishir
17.02.2018 5 z 5

Pěkné pohádky

Godvind
26.11.2017 5 z 5

Jedny z nejkrásnějších pohádek na dobrou noc pro malé děti.

Alizon
10.10.2017 5 z 5

Hezka vzpominka na me detstvi. Knizku jsem tedy jako dite myslim necetla, ale televizni Vecernicek jsem milovala. Ted jsem ji cetla v ramci ctenarske vyzvy - kniha pohadek a zaroven pred spanim dceri. Take se u nas ujalo slovo "Pizizubka";). Klasika, kterou mohu pro deti jen doporucit.

HDosoudilová
09.09.2017 5 z 5

Tyhle dva skřítky jsem měla strašně ráda. jak v knižní podobě, tak i jako Večerníček. A právě proto, že to jsou vtipné příběhy.

pipetka5566
08.08.2017 5 z 5

Kdo by neměl rád Křemílka,Vochomůrku a jejich povidla :-D Jako malá jsem je zbožňovala a i dnes se ráda podívám se synovcem :-)

Princezna22
17.03.2017 5 z 5

Přečteno,. Dcerka zase nadšená. :-) Jak ona miluje takovéhle knihy před spaním. Tahle je také krásná a asi ji zase brzo přečteme.

Dominik2008
26.02.2017 5 z 5

hodně se mi líbila

mekkejla
23.02.2017 5 z 5

Čteme se synkem každý večer a neustále dokola. :-)

martas006
06.02.2017 4 z 5

Nádherné příběhy postav Křemílka a Vochomůrky, ráda jsem je četla.