Pohádkář

Pohádkář https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/211946/mid_pohadkar-211946.jpg 2 252 45

Karla přichází mnohem dospělejší a je matka dvou dětí. Propadá duší, tělem i láskou jedinému muži, Márovi.

Diorissimmo
25.03.2013 1 z 5

Nebavilo mě to, přišlo mi to jako vaření z vody, plácání o ničem. V příběhu jsem se ztrácela a špatně se mi kniha četla. Některé dialogy a slovní obraty mi přímo lezly na nervy. Musela jsem se nutit, abych knihu vůbec dočetla.

Brambu
12.08.2012 2 z 5

Zatím pro mne největší zklamání. Kniha jako taková mne bavila, mám ráda autorčin postoj k mužům a celkové postavení ve společnosti, ale tentokráte jsem se v příběhu neustále ztrácela a to mne dosti vadilo až vytáčelo. Takže takhle prosím ne paní Nesvadbová...

katulinka
24.02.2012

Líbila se mi moc.. Už jen pro ten úryvek ".. není lehčí cíl k nakopnutí, než žena která prosí...."....

Verrrunka
23.12.2011 2 z 5

Předchozí díly nevyžadovaly velké soustředění… tady jsem chvílemi nevěděla, kdo je kdo, a kdo a s kým má spát a spí :-D

Miru
25.07.2011 1 z 5

I v této knize Báry Nesvadbové se setkáváme s Karlou coby hlavní hrdinkou, tentokrát rozvedenou ženou a matkou dvou dětí. Ústředními postavami příběhu jsou dvě ženy – sokyně mezi sebou bojující o téhož muže, který se nedokáže ani jedné z nich zcela vzdát, zároveň však ani jedné z nich se zcela a plně odevzdat. Kniha je vyprávěná ich formou, ve které se střídají v nepravidelných intervalech Dana s Karlou a je na čtenářově pozorosti, aby poznal, která z nich se právě „ujala slova“. Nicméně ani toto autorčino ozvláštnění ve mně nedokázalo vzbudit hlubší zájem.