Podrobnosti o životě Nikity Voroncova

S. Jaroslavcev je pseudonymem Arkadije Strugackého. Podrobnosti o životě Nikity Voroncova patří k jeho nejkrásnějším povídkám.

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/177903/podrobnosti-o-zivote-nikity-voroncova-177903.gif 4.29

Podrobnosti žizni Nikity Voroncova (1984)

Povídky, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, Triton

Merlinit
06.04.2017

Krásné! Dva sympaťáci s širokou ruskou duší a pár lahvemi vodky hledají odpověď na otázku, z níž běhá mráz po zádech.

ANATS
13.03.2016

Malá, roztomilá knížka, která se mě moc hezky četla.
Příběh, co jsem přečetla jedním dechem....zvláštní, tajemný. Škoda jen, že setkání Varachasije a Alexe netrvalo trochu déle, mohli si dát o pár skleniček víc a možná by byla pidi-knížečka o pár stránek silnější, což by mě vůbec nevadilo :-)

opic 12
14.10.2015

Nikito,ty jsi mě zajímavě podzimně zamotal hlavu.To bude asi tím,že to ehm S.Jaroslavcev tak pěkně vypodobnil.Zakousnout se,už se neodtrhnout a postupně přicházet na kloub,objevovat,jak to tenkrát vlastně bylo.
Možná tenkrát kdysi právě tak,ale ... to se jednou sešli Alexej spolu s Varachasijem,tzv.nezustalo u jedné skleničky,tu najednou,jeden znich přinesl sedmi stránkový deník ... příběh už tedy muže začít.

Arkadij Strugackij

S Jaroslavcev (p)