Pod ochranou andělů

Pod ochranou andělů https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/379837/bmid_pod-ochranou-andelu-dfv-379837.jpg 5 18 10

Musela jsem zakusit bolestivý Pád, mrazivé peklo a boj o život, abych konečně spatřila ryzí světlo, které mě probudilo z nevědomí a nastolilo cestu Vědomého bytí.

knihyKeMne
28.01.2021 4 z 5

Jsem překvapená zjištěním, že autorka je úspěšnou beletristickou spisovatelkou, toto je úplně jiné dílko. Název je trochu zavádějící, o andělech je jen maličko. Útlá knížka je osobní zpovědí autorky a s láskou předkládá recept na všechno, po čem lidé touží. Z knížky je patrná velká láska především k autorčině duchovní učitelce D. Autorka dokázala proměnit svůj život s pomocí zasvěcení do Šambaly a ukazuje, že stejnou cestou se může vydat kdokoli z nás. Z knížky čiší naprostá důvěra v tuto metodu. Oceňuji, že autorka zároveň varuje před neuváženým rychlým nabytím schopností (vnímání energií, komunikace s jemnohmotnými bytostmi, léčení). Člověk musí na sobě neustále pracovat, aby takovou zvýšenou senzibilitu (a snahu být zneužíván druhými) ustál. Tato cesta je tedy pracná, ale zřejmě stojí za to. Jsem ráda za tuto knihu. A desatero zásad na jejím konci je tzv. "moje řeč" :-)

Bafy
04.05.2020 5 z 5

Úžasný příběh úžasného člověka .... děkuji, děkuji za všechno....

Veeria
12.01.2020 5 z 5

Knížka, která má smysl. Osobní zpověď, která naznačuje směr cesty, po které lze jít. Vypovídá o lidské síle, naději a víře. Jistě nebylo lehké podělit se o svůj životní příběh s druhými, o to víc si vážím toho, že jsem si mohla slova paní Adrianky přečíst. Zázraky se dějí, pokud v ně člověk uvěří. Přeji jen vše nejlepší autorce i jejímu synovi.

Rob-inka
20.11.2019 5 z 5

Krásná kniha, hodně jsem se dozvěděla, krásně napsaná, silný příběh, zatím nejlepší s touto tématikou co jsem četla.

lenka3932
25.10.2019 5 z 5

Nádherná kniha, která mne oslovila, DOPORUČUJI!!!

Kasiopea88
29.06.2018 5 z 5

Dojemný příběh i motivace a restart. Dojdou vám souvislosti (např. že to, co se vám neustále míhá před očima, není oční vada, ale symboly Šambaly ;-) ). Knížka určitě stojí za přečtení pro toho, kdo hledá svou cestu. Děkuji, Adriano.

IvaNovi
17.06.2018 5 z 5

Děkuji autorce, že se podělila o velice silný příběh. Moc krásná kniha o velké síle mateřské lásky, pokoře, trpělivosti a andělském světě ;)

monika1325
13.06.2018 5 z 5

Kniha mne velmi oslovila našla jsem kus sebe i když můj život je jiný často jako by ty pocity byli mé a přesto příběh silné ženy a jejího syna kdy jsem jej prožívala s nima vřele doporučuji a děkuji za možnost číst takovou knihu s láskou a obdivem Monika

TinaStar
24.05.2018 5 z 5

Když jde o dítě, život se otočí vzhůru nohama, když jde o jeho zdraví, vystřelí nás to do jiného vesmíru - a pak už je jen na nás, kterou cestou se vydáme. Tato kniha není další teorie jak se něco naučit, toto je ukázka, jak prakticky vše žít. Vřele doporučuji, řadím ji mezi jednu ze svých nej, opravdu hodně mě oslovila.

Dagmar108
17.05.2018 5 z 5