Pletky s osudem

Pletky s osudem https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/4686/bmid_pletky-s-osudem-7KV-4686.jpg 4 272 39

Hlavními postavami druhého vydání jedné z prvních knih Simony Monyové - PLETKY S OSUDEM jsou dvě sestry, která se sřídí známým rčením : Dá-li vám někdo nalinkovaný papír, pište napříč. A ačkoliv obě hrdinky svědomitě porušují zavedená pravidla, píší napříč za každých okolností, pokoušejí se osud obelstit i podplatit, štěstí jim stále uniká.... celý text

kudrdlinka
03.07.2016 5 z 5

Knížky Simony Monyové mám přečtené asi všechny. Nedají se číst najednou, ale je to příjemné čtení, někdy smutné, někdy veselé. Většinou si je vezu na dovolenou a po některých ráda sahnu i opakovaně. Tahle patří mezi ně.

Mruskulka
21.01.2016 5 z 5

Monyová patří mezi mé top spisovatele a i tato knížka mě v tom utvrdila. Příběh dvou sester, které se honí za svým a přitom ničí to, co už mají doma. Krásná knížka, u které jsem se těšila, jak to nakonec dopadne.

Pavlina.13
27.07.2015 2 z 5

Vyprávění ze života několika lidí, kteří jsou schopní udělat skoro vše, aby získali to, co v životě ještě chtějí. ... No, vůbec mě to nenadchlo. Po dočtení jsem měla pocit, že děj byl naprosto o ničem.

sipkulka
17.04.2015 5 z 5

skvěle napsaná oddychovka ;)

Jajina555
27.01.2015 5 z 5

Pohodové čtení

Patamata
14.05.2014 5 z 5

Strhující, čtivá, je mou nej od Monyové.

Kabi
10.04.2014 4 z 5

Hezky napsaná kniha, přečetla jsem jí na dvakrát. Poutavý příběh.

danuska
09.01.2014 4 z 5

Veľmi dobré opisy myslenia hrdinov knihy, miestami aj vtipné. Jasný dôkaz toho, že dobrá kniha nemusí mať veľa strán.

Denis_21
24.11.2013

Prosím vás, jak kniha dopadla?

Michaela91
01.10.2013 4 z 5

Moc dobrej příběh, bavil mě nebylo to vůbec nudné. Knec jsem zhltla protože jsem musela vědět jak to dopadne.

danae1515
22.09.2013

Pro mně nejlepší příběh.

ajaworld
30.04.2013 2 z 5

Ale jo, vcelku to jde. Lehké, ale docela zdařilé oddechové čtení pro ženy. Nechybí napětí, jak to nakonec dopadne.

Ona
08.02.2013

Knížka je plná niterních pocitů všech postav. Víme, že ji napsala žena, přesto mne nesmírně bavily pocity dvou mužů, kteří se prolínají celou knihou. Po jejím přečtení jsem přemýšlela, jak dobře? měla paní Monyová nastudovanou mužskou duši.... i když je to pak zase v rozporu s tím, jak dopadla. Lituji, ještě spoustu skvělých knih nám mohla dát.

NikolaStej
14.08.2012 5 z 5

Moje první kniha od Simony Monyové - přečetla jsem ji na jeden nádech. Do poslední chvíle napínavá, přemýšlet o konci bylo zbytečné, tolik možností.. Její knihy jsou opravdu ze života, žádné pohádky. Super. Dnes se vrhnu na další :-)

Blondy29
09.05.2012

Tuhle jsem četla od Monyové jako první a docela mě chytla, proto jsem se pustila i do jejich dalších.

babyboar
09.02.2012

Tady už autorka se svým pokusem psát "ze života" mocně přestřelila.

MatoLenka
24.01.2012 5 z 5

Pro mě nečekaně strhující čtení. Dostalo se mi do rukou náhodou - úraz na lyžích a nedostatek jiného čtiva.

zurinda
08.03.2011 odpad!

Jedním slovem: katastrofa....

martík
31.12.2010

Moc pěkná kniha, četla jsem ji jedním dechem - perfektní