Plástev medu

Plástev medu https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/64555/plastev-medu-64555.jpg 3 22 5

Román, který svým obsahem pobouřil komunistickou cenzuru a skončil ve stoupě Kniha byla poprvé publikována v roce 1976, ale dlouho se v oběhu neudržela. Spisovatelka Iva Hercíková sleduje životy několika obyvatel paneláku, jejich vzájemné vazby plné lásky, nenávisti a nevěry.

jprst
24.09.2021 2 z 5

Ani v době svého prvního vydání to nebyl žádný velký trhák. V podstatě sterilní děj s několika opatrnými náznaky kritiky tehdejší doby rozhodně komunistickou cenzuru pobouřit nemohl. Pokud by tomu tak skutečně bylo, tak by totiž nebyl ani vydán.

dagmar5477
26.04.2018 3 z 5

Neslané, nemastné a v postavách jsem se ztrácela.

bookcase
16.07.2013 3 z 5

Vzala jsem si ji po letech na opáčko a znovu zklamala...tolik postav, ve kterých jsem se špatně orientovala. Škoda, ostatní knížky p. Hercíkové se mi líbíly.

rose
09.01.2012 1 z 5

Po delší době knížka, kterou jsem nedočetla. Moc postav, vztahy propletené do nepřehlednosti, nemohla jsem se začíst, i když jsem se poctivě snažila. Přišlo mi to celkem o ničem, možná jsem měla ještě pár stránek vydržet.

BUBINA1971
03.01.2012 odpad!

Tuto knihu jsem ani nedočetla,a to se mi u Ivy Hercíkové nikdy nestalo. Musela jsem se stále vracet o pár stránek zpět,abych si dala do kupy,kdo je kdo.Je tam tolik osob,že jsem v tom měla za chvilku galimatyáš.Velké zklamání.