Čtvrtá planeta smrti 2: Planeta smrti na cestě bohů

Čtvrtá planeta smrti 2: Planeta smrti na cestě bohů

Nové mutace živočichů na Pyrru opět útočí, a to dokonce zbraněmi z kovu! Lidé se jen stěží brání totální porážce! Osoba Jasona dinAlta je klíčem k záchraně celého světa, který se mu už dávno stal domovským. Společně se svým bratrem Actionem a snoubenkou Metou pátrá na rodné planetě Porgorstorsaand po pravých rodičích a vydává se z ní na cestu podobnou putování bájného antického hrdiny Jásona za Zlatým rounem. Co má Jasonova rodina společného s vraždící přírodou na Pyrru? Kdo byli Jasonovi rodiče? Jsou naživu? Co všechno ještě způsobil tajemný doktor Solwitz? Podaří se Jasonovi a jeho přátelům zachránit planetu Pyrrus?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28266/ctvrta-planeta-smrti-planeta-smrti-na-ceste-bohu-28266.jpg 3.626

Planety smrti (5.)

Deathworld Four: Return to Deathworld (1998)

Literatura světová, Romány, Sci-fi
Vydáno:, Fantom Print

Pasadenka
21.06.2017

Tak budu se snažit ukázat vstřícnost. Není to nejhorší. :) Ale jak naznačovala recenze pode mnou, opravdu byl příběh prošpikován převelikým množstvím „nápadů“. Knížka nebyla zcela nezajímavá, ale ke konci mi bylo úplně jedno, jak to vlastně je a to obrovské rozuzlení a sešmodrchaní celého universa mi připadá neskutečně zbytečné. Ještě jsou dvě knížky ze série a zvažuji, jestli je vůbec začínat. Když už nebyl nápad, měli autoři raději začít nové universum a nenabalovat předimenzovaný balast na vcelku zajímavou knižní sérii.

tequilaking
24.10.2012

Tady už autor mlel z posledního. Vařil guláš z vody, tak tam přidal trochu vzpomínek z řeckých pověstí, a doufal, že si nevšimneme, že děj už vlastně nedává smysl.

Autoři knihy

Harry Harrison