Planeta Leon

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Vědeckofantastický příběh líčí dobrodružství, které prožívají čtyři kamarádi ve vesmíru, kam se vydají za tajemným radiovým signálem. Román umlčeného a zapomenutého klasika české sci-fi zaujme především mladé čtenáře.

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/38140/planeta-leon-38140.jpg 4.150
Žánr
Romány, Literatura česká, Sci-fi
Vydáno, Sfinga
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Planeta Leon

Přidat komentář
danny_21
11. dubna

Další dobrodrůžo českých vědců mladíků, kteří si nejprve hrají na robinsony až nakonec stvoří díky elektromagnetickým silám svou vlastní planetku a odfičí si to s ní to nekonečného vesmíru. A že neuhodnete, kdo se je vydá hledat ? Samozřejmě staří známí ( s jednou obměnou ) z trilogie Zápas s nebem se svou novou Astrou - toto dobrodružství u mě v lepším průměru - 60 '%

malpet
16.02.2018

Mám takový trošku rozpačitý pocit, kniha se mi zdá hodně poplatná době, takové to komunistické poručíme větru dešti... ale nakonec proč ne, autorovi se podařilo stvořit hezký i když absolutně nereálný svět, praktické otázky života asi moc neřešil. Kniha se mi navíc hodila i do knižní výzvy 2018, protože jedna z postav se jmenuje jako já :-) Knihu zase odnesu do knihobudky kde jsem jí vzal, nechávat si jí nebudu, ať si jí přečte zas někdo jiný.

Patapuf
18.11.2012

Na to jak je to starý, tak má ten příběh něco do sebe.....

Autor a jeho další knihy

J. M. Troska
česká, 1881 - 1961

všech 15 knih autora

Kniha Planeta Leon je v

Přečtených84x
Čtenářské výzvě2x
Doporučených5x
Knihotéce54x
Chystám se číst7x
Chci si koupit5x