Pitomec ve skříni aneb Manželé a milenci

Pitomec ve skříni aneb Manželé a milenci https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/179586/bmid_pitomec-ve-skrini-an-179586.jpg 2 7 4

Manželské a milenecké peripetie v sobě nesou určitý znak práce v továrně na výbušniny. Nikdy nevíte, kdy to bouchne. Snad právě proto jsou manželské a milenecké vztahy stálým lákavým námětem spisovatelů a jejich čtenářů. Kniha Oldřicha Dudka je tvořena krátkými vtipnými povídkami a kresleným humorem na výše uvedené téma, které má nestárnoucí platnost.... celý text

Vydáno: , Brána

MartaPear
19.01.2024 odpad!

Krátké - prý podle anotace vtipné - povídky o manželských a mileneckých é vztazích, podle mě nic moc... prostě další zbytečně potištěný papír. Autorovi to nejspíš vydali kvůli jménu a tedy předpokládanému zisku. Anebo tento druh literatury není můj "šálek kávy".

helenkan
12.12.2016 3 z 5

Na povídky zrovna moc nejsem,ale docela jsem se pobavila. Humorné a dost pravdivé.

Anette Abeja
10.09.2014 2 z 5

Kniha mě ani moc nezaujala...už od první kapitoly jsem doufala, že se kniha změní nějak k lepšímu - že dál bude něco zajímavějšího :) vydržela jsem to 80 stránek a knihu odložila. Myslím, že ani žádný korektor knihu neviděl - je v ní spousta překlepů a chyb. Což moc lepšímu pocitu z knihy nepomůže. :)

HankaJ
05.02.2014 3 z 5

knížka na dlouhou chvíli, u které se nemusí přemýšlet, jen mně dost překvapilo, kolik bylo v knize gramatických chyb, na to,že je to český autor, ty chyby kazí dojem, alespoň u mne