Anette Abeja - Profil

Poslat zprávu

(1995, žena) · Praha · statistiky

Aktivní: 20.12.2018 v 19:32(poprvé: 11.11.2013)
Body:143(3 autorů a 8 knih)
Palce:27 za komentáře, udělené: 0

Právě čtené knihy

To chce psa
11.07.2018
To chce psa 2017, S. Quinn (pseudonym)

Kdo jsem

Nejsem jen další ovečka z davu, která se podřizuje všem a všemu. :) Myslím si, že by každý měl dokázat říct svůj názor a stát si za ním, i když se to ostatním nelíbí. Znám spoustu lidí, kteří s mnoha věcmi nesouhlasí, ale místo toho, aby se pokusili s tím něco udělat, tak radši předstírají, že si myslí totéž co ostatní a podřizují se jim. 

Radši budu mít jen pár opravdových přátel, o kterých budu vědět, že mi kdykoliv řeknou pravdu, i kdyby to bylo sebevíce kruté, budou mi pomáhat, když to budu potřebovat a nebudou si jednoduše hrát na to co nejsou, než mít tisíc "přátel", kteří mě budou jen využívat, když se jim to bude zrovna hodit a potom si na mě ani nevzpomenou. :) 

Ráda si kdykoliv vezmu knihu a jdu si jen tak sednout někam ven do parku, kde mohu v klidu číst. Prospala bych klidně celý den, ale stejně tak ráda ho strávím třeba na chatě s milovanými osobami. :) 

Zbožňuji ten klid, když jde člověk třeba lesem...nikde ani noha a jen slyší ptáky nahoře v korunách stromů. :) 

Myslím, že je pro kohokoliv skoro nadlidský úkol mě poznat, protože jsem velmi složitá osobnost. Ale přece všechno jde, když se chce ne? :)

 Anette  *-(^_^)-*