Pišťucha má problémy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Pišťucha má problémy, Vychuchol je špión, Kivi nosí teplákovku, Pižmoň rebeluje, Karakal se serval, Bekasína potřebuje dovolenou… Potěšte se příběhy zvířat, na která se v knížkách zapomnělo! Dvacet rozmarných próz napsala Lenka Brodecká (Děti hrají divadlo, 2003) a skvělými ilustracemi doprovodila Alžběta Skálová (Zpátky do Afriky, 2005 aj.). Knihu ocení starší i staré děti. Kniha získala ocenění v prestižní soutěži Nejkrásnější česká kniha roku 2008 (II. místo v kategorii knih pro děti a mládež)....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/96136/pistucha-ma-problemy-96136.jpg 3.910
Žánr
Pro děti a mládež
Vydáno, Brod
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Pišťucha má problémy

Přidat komentář
tez80
26. března

Z té knihy jsem byla před lety nadšená, když jsem jí objevila - vtipné a chytré příběhy. Všechno jsou to vlastně anekdoty, stojící na práci se slovem, formulací, znalostí literatury. Jsou stylově čisté a vtipné pro dítě i dospělého. Velmi se v nich odráží profese autorky (učitelka českého jazyka a literatury). Stále se ke knize vracím. Předčítala jsem ji dětem, pracovala jsem s některými příběhy v rámci výuky Literárně dramatického oboru ZUŠ (vznikla dvě krátká loutková představení).

Maryjánka
01.06.2015

Děti i já jsme knihou nadšení. Kupujeme ve velkém a obdarováváme celou rodinu :-) Příběhy jsou vtipné, poučné (většinu popisovaných zvířat jsem objevila poprvé v životě). Kniha patří mezi naše nejoblíbenější!


Kaihomielisyys
26.04.2013

Nenadchla mě ani knížka, ani ilustrace....

Doporučujeme

Království popela
Království popela
Procitnutí
Procitnutí
Slunce je také hvězda
Slunce je také hvězda
Modrá krev
Modrá krev

Autor a jeho další knihy

Lenka Brodecká
česká, 1972

Kniha Pišťucha má problémy je v

Přečtených12x
Čtenářské výzvě2x
Doporučených1x
Knihotéce4x
Chystám se číst8x