Písničky z pohádek a filmů

Písničky z pohádek a filmů https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355986/bmid_pisnicky-z-pohadek-a-filmu-bIl-355986.jpg 5 4 2

Když se písnička ozve v pohádce nebo ve ? lmu, kdekdo ji hned zná. Vybrali jsme pro vás ty nejznámější písničky od oblíbených autorů Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře. A konečně je tu máte všechny hezky pohromadě! Nechybí například takové pecky jako Dělání, dělání, Není nutno, Statistika, Když se zamiluje kůň, Ani k stáru a mnoho dalších.... celý text

Macope
26.12.2023 5 z 5

Krásná kniha/zpěvník se známými písničkami této skvělé autorské dvojice. Najdete v ní písničky z filmů Princové jsou na draka, S čerty nejsou žerty, Lotrando a Zubejda, Koloběžka první, Ať žijí duchové, Trhák a další. Vhodně doplněno milými ilustracemi.

ddkk
20.11.2020 5 z 5

Dvojice Svěrák-Uhlíř nemá - podle mne, mezi autory písniček pro děti konkurenci. A v téhle knížce-zpěvníku jsou jejich největší hity z nejen dětských filmů: Dělání, Statistika, Nám se stalo něco překrásného, Není nutno, Hajný je lesa pán, Severní vítr a celá řada dalších. Texty jsou doplněny notami a roztomilými ilustracemi Vlasty Baránkové.

Dávám plný počet a vřele doporučuji.

Část díla

Autoři knihy

Zdeněk Svěrák
česká, 1936
Jaroslav Uhlíř
česká, 1945

Kniha Písničky z pohádek a filmů je v